Domů > Hudba > DJ’s United – Remember Love

DJ’s United – Remember Love

Paul Oakenfold, Armin van Buuren a Paul van Dyk spojili síly a společně vytvořili singl Remember Love na počest obětem 19. ročníku proslulé akce Love parade, na kterou se každoročně sjíždějí hudební milovníci z celého světa.

24. července 2010 v Německu v Duisburgu bylo zraněno na akci více než 500 osob a 21 jich zemřelo po propuknutí paniky. Organizátoři nepočítali s takovou návštěvností a nebyli na ní připraveni. Hlavní organizátor Rainer Schaller prohlásil, že další ročníky Love parade se už nebudou konat právě kvůli letošnímu incidentu.

S nápadem vytvořit Remember Love přišel Paul Oakenfold, který kontaktoval Paula a Armina. Poprvé se společně ve studiu scházejí Angličan, Holanďan a Němec. Všechny vydělané peníze poputují jako podpora příbuzným obětí a zraněným osobám.

Remember Love bude k dostání od 10. září na Beatportu. Budeme jej moci premiérově zaslechnout v rádiových pořadech A State Of Trance od Armina van Bureena, VONYC Seessions od Paula van Dyka nebo Perfecto on Tour od Paula Oakenfolda. Bude určitě zajímavé slyšet společnou píseň od třech různých známých interpretů.

Categories: Hudba Tags: Počet zobrazení: 4 628
  1. 10.09.2010 na 21:02 | #1

    je to super, už jen to, že se tihle pánové potkali

  2. 10.09.2010 na 21:11 | #2

    ochutnávka na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=chAlUVu4U9c
    stahovat můžete tady

  1. Žádné zpětné odkazy