Domů > Hudba > Gigi D’Agostino rozhovor Big Ben

Gigi D’Agostino rozhovor Big Ben

Gigi D’Agostino poskytl 10. října 2009 rozhovor při příležitosti vystoupení v Big Ben. Video s rozhovorem a ukázkami přímo z diskotéky si můžete prohlédnout díky DJ Nikolovi na YouTube.

Rozhovor je v Gigiho rodném jazyku, tedy italštině. Zajímalo mě, co říká, přeložil jsem si tedy celý rozhovor a podělil bych se o svůj překlad s ostatními.

V úvodu Gigi říká, že jeho styl je zvuk z lásky, že to není jen žánr. Příznává, že se mu líbí málo světla, protože je prý nesmělý a nemá rád příliš světla na vystoupeních. Protože se cítí v pohodě a více jistý. Ale to neznamená, že se mu líbí všechno, co je. Má rád své věci a poznává své hranice. Je třeba žít i se svými nedostatky. Na druhou stranu i s dobrými věcmi. Je to podle Gigiho směs dvou věcí jako den a noc, tedy dobré a špatné. Vysvětluje, že jeho symbol, který používá je ve skutečnosti japonské znamení pro tanec. Chválí infrastrukturu Big Benu, ale hlavní je podle něj, co se děje uvnitř. Kouzlo, které vytváří nelze vysvětlit. Zamilujete si atmosféru, lidi kolem, hudbu, nasajete to kouzlo a to je jedinečné.

Categories: Hudba Tags: Počet zobrazení: 4 693
  1. Radizz
    06.12.2009 na 19:58 | #1

    Děkuju za překlad, sám bych to nepřežvýkal. 🙂

    Jako fanoušek jsem se na to moc rád podíval.

  1. Žádné zpětné odkazy