Domů > Internet > Nový design profilů na YouTube

Nový design profilů na YouTube

Dnes ráno jsem zaregistroval změnu designu uživatelských kanálů na YouTube. Nová verze přináší lepší zobrazení rozvržení kanálu a celkově působí lepším dojmem.

Jaké změny YouTube přináší? Možnost upravit svůj design uvnitř kanálu, zobrazují se štítky „Nastavení“, „Motivy a barvy“ a „Moduly“. Pomocí těchto nabídek snadno přizpůsobíte kanál vašemu gustu. V položce Nastavení se dá nastavit název kanálu a tagy. Tagy jsou klíčová slova, pod kterými by se měl vyhledat váš účet. Přechodem na novou verzi se přesunou všechny staré informace i barvy starého designu včetně obrázků v pozadí. Barvy se dají samozřejmě snadno upravit. V Modulech si nastavíte, co chcete zobrazovat – komentáře, seznam přátel, odběry, odběratele, nedávnou činnost. Interaktivní sledování videí, tzn. možnost sledování několika videí bez opuštění kanálu. Dále pak možnost uspořádání videí.

Od 24. června všechny nově registrované účty na YouTube mají automaticky novou podobu. Od 15. července, což je dnes by měly přecházet postupně všechny účty. Možnost ponechání starého kanálu je jen dočasná, v budoucnu bude jen nová verze.

Více se dočtete v nápovědě.

Categories: Internet Tags: Počet zobrazení: 5 056
  1. Zuzka K. :)
    13.06.2010 na 12:01 | #1

    Možná pro tebe, jakožto uživatele, je to lepší, z mýho pohledu bez založenýho účtu je to nepřehledný a zbytečně překombinovaný…

  2. 13.06.2010 na 13:01 | #2

    Mě to nepřijde nějak složitější. Však tam používáš jenom vyhledávání a klikáš na videjka, co se chceš podívat. 😀 Mít účet se hodí hlavně kvůli nahrávání vlastních videí. Možná by bylo výhodnější přidat pro méně zdatné angličtináře uživatelské rozhraní v češtině.

  1. Žádné zpětné odkazy