Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 57 845
 1. Baruska =)
  26.07.2009 na 19:43 | #1

  ahojky =) rada bych si zarybarila, ale jaksi se k tomu nemuzu dostat….kde je to presne??? vedle ceho??? =) diky za odpoved =)

 2. 26.07.2009 na 19:48 | #2

  vyjdi z domu pomocí dveří do města, dej se kousek do prava a tam je rybník, na ten stačí kliknout 😉

 3. Baruska =)
  26.07.2009 na 19:50 | #3

  už ho vidííím =D děkuji tííí =) =D hold.. slepota dělá svoje =D

 4. 26.07.2009 na 19:51 | #4

  tak hodně štěstí na pěkné úlovky

 5. Baruska =)
  26.07.2009 na 19:55 | #5

  Je to celkem humorne =D jak mam tu rybu chytit??? me to jako vubec nejde =D mela sem zaber, ale jaksi se mi vyhakla…svina jedna 🙁 =D jak ji mam dostat k brehu?? =D

 6. 26.07.2009 na 19:58 | #6

  taky nám trvalo s Alčou než jsme na to přišli.. musíš vybrat jídlo klikem, pak kliknout na mazlíčka, on ho hodí do vody.. jak se začne škubat návnada, začneš tahat, tak že držíš myš na zvířátku a ono přitahuje.. jak se začne ryba škubat, objeví se bubliny a začne červenat prut, tak přestaň tahat.. až se to uklidní, tahej.. takto dotáhneš rybu až k sobě.. snad ti to pomůže 😀

 7. 26.07.2009 na 20:04 | #7

  Ale přišli jsme na to docela rychle… sice nám uplavalo pár jablek 😀 Teď už tam hážem dražší jídlo a já mám docela štěstí na netradiční rybky 🙂

 8. 26.07.2009 na 20:07 | #8

  pár 😀 jablka jsou levná záležitost a dá se na ně chytit téměř polovina ryb.. pak se začnou opakovat a nastane krize, kdy si člověk myslíš, že má už všechny a nebaví ho to.. pak jsem vygooglil všechny ryby, které se dají sehnat včetně obrázků a přešli na dražší jídlo, ale i přesto se nám nedaří všechny ulovit, je to náročné 🙂

 9. 26.07.2009 na 20:08 | #9

  A žere to nehorázně moc času … už mě to nebaví, jdu dělat večeři 😀

 10. 26.07.2009 na 20:09 | #10

  bla bla, zítra tě zase potkám u rybníka 😀

 11. 26.07.2009 na 20:09 | #11

  to možná, až tě uvidim že tam sedíš 😀

 12. 26.07.2009 na 20:12 | #12

  dokud se mi nepovede chytit mořského koníka na mrkvičku, tak tam budu tvrdnout 😀

 13. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:16 | #13

  jéééj =D a bere neco na kukurici, jahody a tak? =D=D=D

 14. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:16 | #14

  nebo jenom lahve se zpravou a stare rozbite vaze??? =D

 15. 26.07.2009 na 20:19 | #15

  hele to je vše o náhodě, začni chytat na jablka, kup jich třeba 50.. díky nim získáš dost druhů ryb a všechny harampádí.. ty lepší ryby chtějí pak jiný potraviny, ale přesto není nikdy jistota, že dojdou.. např. na vypěstovaný ořech na zahradě vylovíš ořechovou rybu, na růžový koláček koláčkovou rybu, na meloun melounovou atd., musíš zkoušet a mít štěstí

 16. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:29 | #16

  to je drsneeeeeee =D to se mi libiii =) jdu se hraaaat =D

 17. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:30 | #17

  óóóóó první hezký úlovek – neni to sice ryba, ale potesilo me to =D mořský ježeček =D nebo je to ryba? =D nenii =D ja nvm =D

 18. 26.07.2009 na 20:42 | #18

  ježek není ryba 😀 jak jsem psal v článku: 37 ryb, 2 chobotnice, krab, kreveta, ježek, koník a 2 hvězdy … mimo ryb není problém sehnat zbytek včetně harampádí

 19. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:44 | #19

  ooo kreveta =D, ježek, veslonos… já sem dobrááá =D

 20. 26.07.2009 na 20:47 | #20

  jojo to je nadšení při začátku rybolovu 😀 jak začneš lovit stále to samé dokola a budeš jen cpát zlaťáky do jídla a to vyhazovat do rybníka za harampádí, které ani nejde prodat, tak nálada pomine 😛

 21. Baruska =)
  26.07.2009 na 20:48 | #21

  no.. to verim =D díky za povzbuzeníí =D to sou mi ale vyhlidky =D

 22. 26.07.2009 na 20:49 | #22

  nás už to ani nebaví, ale stále se od toho nedokážeme odpoutat, dokud neuvidíme na udici naše vysněné rybičky 😎

 23. 29.07.2009 na 10:30 | #23

  Pár rad 🙂
  Psí ryba – kost za 100
  Jablečná ryba – Jablka za 5 nebo Muffiny z vlastního stromu na zahradě
  Donutová ryba – Donuty za 75
  Mořský koník – Mrkev za 6
  Melounová rybka – meloun za 50
  Ananasová rybka – Ananas za 30

  Snad se to někomu hodí,ale není všechno napoprvé :o))

 24. 29.07.2009 na 10:39 | #24

  zelená kokosová – vypěstovaný kokos na zahradě
  pomerančová by měla jít na pomeranč, citronová na citron, banánová banán, srdíčková na vypěstované jahody, jahodová na jahody …

  tyto rybky má už všechny moc lidí, až někdo chytí piraňu, lososa, zlatou nebo další, tak dejte vědět

 25. 31.07.2009 na 20:42 | #25

  Mě pořád nejde ta koláčková :(:( Ale povedla se mi chobotnice xD Na vypěstovaný jablíčko tak nevim no 🙂

 26. 31.07.2009 na 20:52 | #26

  A ted‘ se mi povelda taková moc pěkná rybička – zlatá s fijalovejma ploutvičkama 🙂 Na koláček 🙂 Pro pokochání všechny moje vzácné rybičky > http://img.enter4u.eu/PetSocietyfishingzbk0.jpg

 27. 31.07.2009 na 20:58 | #27

  pěkný úlovky, tu fialovou chobotnici a zlatou (blue ram) ještě nemám, z vypěstovaných věcí chodí většinou růžová chobotnice nebo fialová hvězdice (starfish), je to o štěstí a nervech

 28. 01.08.2009 na 10:22 | #28

  tak dnes jsem hodil do rybníka 3 růžový koláčky (pink donut) a vypadly z toho 3 ty chobotnice, asi to nějak poupravili, protože předtim vylovit nešly.. pak jsem zkusil ještě vypěstovaný jablko a opět chobotnice 😀 takže jak byla vzácná, tak teď se z ní stává obvyklá položka na recyklaci

 29. 01.08.2009 na 11:48 | #29

  Já jsem do 5 minut ulovila Green discus, Dogfish (ten delfín nebo co to je), Blue Ram a Octopus. Takže docela dobrá náhodička 🙂

 30. 01.08.2009 na 12:17 | #30

  mě se zase podařilo chytit ostnatou Blowfish a piraňu

 31. DragonCZe
  01.08.2009 na 14:09 | #31

  Ahojte, rád bych abyste si mě přidali za přítele v této hře, protože každý den, když navštívíte přítele poprvé, dostanete peníze, takže čím více kamarádů, tím více peněz. Tak můj e-mail michaldrag@seznam.cz, podle toho mě na facebooku najděte a můžeme v téhle hře blbnout. 🙂 Mějte se 🙂

 32. 01.08.2009 na 18:04 | #32

  Tak sem dneska utopila asi 5 melounů a na ten 6 mi vyšla melounová rybka 🙂

 33. 01.08.2009 na 18:07 | #33

  Nevím, jestli někdo bude mít zájem. Já si přidávám na facebook jen lidi, které znám. Jinak v Pet society se vyplatí mít 50 přátel. Za těch 50 dostanete za každou návštěvu 20 (celkem 1000) za dalších 25 dostanete už jen 10 mincí (to je 250) a za další návštěvy už jenom 5 mincí. Ale je fakt, že za ty návštěvy je dost, i když je to nuda – hlavně teda u neaktivních jedinců.

 34. 01.08.2009 na 18:19 | #34

  😀 na 6. pokus melounová, to je ještě dobrý.. já jeden den utopil asi 50 melounů, pak jsem přišel další den a asi na druhej meloun vykoukla

 35. 01.08.2009 na 18:59 | #35

  Můžu se zeptat,na co se dá chytit ta modrá bodlinatá ?

 36. 01.08.2009 na 20:05 | #36

  tu jsem chytil na hnědej koláček, mám dokonce 3 tyhle rybky 🙂

 37. 01.08.2009 na 23:25 | #37

  To je různý ta modrá ostnatá … já ji chytla zase na steak … ale ráda bych na něj radši chytla piraňu 😉

 38. 02.08.2009 na 08:12 | #38

  Děkuju 🙂 Ted‘ jsem si vypěstovala pár mrkví,jablek a pomerančů,pak nějaký srdíčkový řepy atd. Tak snad se mi na to něco chytně 🙂

 39. 02.08.2009 na 09:49 | #39

  nevim no, to je spíš plejtvání.. z těch nových ryb by mělo jít: modrá ostnatá Blowfish, zlatá Blue ram a zelená Green discus na koláčky, žralok Dogfish na čokoládovej koláček (v akvárku neplave, proto se mi nelíbí), chobotnice leze na hodně věcí, banánová na banán, sýrová na sýr, citronová na citron, piraňa na šunku, jahodová na jahodu.. další ryby přibydou asi zase až za týden

 40. Baru
  02.08.2009 na 12:32 | #40

  no já sem chytila chobotničku růžovou a takovou hezkou modrou fishku na jablka a žraloka teď na mrkev 😀

 41. Baru
  02.08.2009 na 12:37 | #41

  už 2.žralok já se zbláznim ×D

 42. 02.08.2009 na 13:48 | #42

  Žralok se mi taky nelíbí … já pořád nemůžu chytnout pyraňu, dneska mi štěstí vůbec nepřeje 🙁

 43. 02.08.2009 na 13:51 | #43

  mě nejde ta zelená, sýrová, citronová, lovely a banánová …

 44. 02.08.2009 na 14:07 | #44

  Však oni pudou, ale musí se vytrvat 😀

 45. 02.08.2009 na 17:59 | #45

  pravda, banánovou už mám díky tvýmu těžce vypěstovanýmu banánku <3

 46. 02.08.2009 na 18:03 | #46

  Jojo já zas díky tvýmu ořechu mám ořechovku (coconut fish), jinak ode dneška se ještě pyšníme jahodovou rybkou (strawberry fish) <3

 47. Baru
  03.08.2009 na 19:24 | #47

  Ahoj tak já dneska nic moc dala sem si zasadit další stromek a jinak sem si dneska koupila asi 6 donutků a ani jedna fishka ale včera sem chytla ještě melounovku 😀 a můžu se jenom zeptat banánová fishka de na normální banány nebo se daj i pěstovat ? 🙂

 48. Zuzid
  03.08.2009 na 19:40 | #48

  Ahojky, Blue ram sem chytila dvakrát, jednou na jahodu a podruhý na jablko, na kostičku (biscuit asi za 6) chobotničku a na kukuřici kapra 🙂 ze začátku jsem trosku nechápala, jak je vylovit, vždy mi uplavaly… pak mě to docela chytlo, ale je to docela zdlouhavý

 49. 03.08.2009 na 19:52 | #49

  banánová se chytne na vypěstované banány ze stromu na zahradě 😉

 50. 03.08.2009 na 19:57 | #50

  Jj banánovka jde hnedka na první hozenej vypěstovanej banán a dobře se chytá i jahodová na normální koupenou jahodu.
  Jinak kdo by měl zájem se mrknout do mýho pet domku tak zajděte na moje stránky http://t-u-n-y.blog.cz/rubrika/zaujalo-me

Stránky s komentáři
1 2 3 21 350
 1. Žádné zpětné odkazy