Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 636
 1. 20.10.2009 na 14:22 | #1

  @Alenka
  Tak doufám, že ta soutěž bude brzy..=)

 2. Nikča
  20.10.2009 na 14:47 | #2

  jak se da ta dyně rozbít

 3. 20.10.2009 na 14:53 | #3

  @Nikča
  Jaká?

 4. 20.10.2009 na 14:55 | #4

  já nic o rozbíjení dýní nevím..=/

 5. 20.10.2009 na 15:11 | #5

  Taky nikdo o žádným rozbití nemluvil.. jen tu někdo neumí číst. Robit lidi, ne rozbít. Koupíte si v obchodě dýni a prostě jí vytvoříte obličej, na výběr je hodně typů očí a všechno dalšího.

 6. 20.10.2009 na 15:53 | #6

  @Alenka
  Asi proto..=D

 7. lucka
  20.10.2009 na 16:20 | #7

  ahoj prosim ta som zaregistrovana na myspaci a tam je uplne ine pet society ako na facebooku tam nejsu ani zahrady a o inych nabytkoch mozes iby snivat ja mam tu hru rada a chcela by som ju hrat prosim kde je novsi okrem facebooku pretoze to mi rodicia zakazali…:( alebo ako docielit noveho peta na myspaci ? PLS ODPIS NA MAIL

 8. Nikča
  20.10.2009 na 18:59 | #8

  tak se omlouvám že jsem se zeptala

 9. 20.10.2009 na 19:49 | #9

  @lucka
  Na Myspace jsou trochu, no docela dost opožděný. Takže tam se zahrady dočkáš až za dlouho. Jinde než na Facebooku a Myspace se to nedá hrát.

 10. 20.10.2009 na 19:58 | #10

  hrát se dá ještě na bebo.com

 11. Majka
  20.10.2009 na 20:14 | #11

  Tak já nvm….teď je na fcb novej plakát že můžeš chytat nový, halloweenský ryby,..tak porád skouším házet do vody ty lízátka, bombony a duchy ze stromů a porád nic 🙁 jak je mám chytit? a tu dyńovou chytim jenom na nallowínskej dort (což mi nejde) nebo ještě na něco?

 12. Majka
  20.10.2009 na 20:16 | #12

  sory za chyby

 13. Lucka
  20.10.2009 na 20:30 | #13

  @lucka
  To je mi tě líto =( Moji rodiče naštěstí mají pochopení,mají totiž facebook taky a proč ti tozakazují..?

 14. 20.10.2009 na 21:07 | #14

  @Majka
  Halloweenský ryby se dají chytit jen za playfish mince.

 15. 21.10.2009 na 15:43 | #15

  Ach ju tady je to mrtvé..=(
  Dneska jsem si konečně koupila tu paruku na čarodějnice..=D

 16. eva
  21.10.2009 na 16:33 | #16

  @Alenka
  ja sem tu helloweenskou rybu chytla na ten dort

 17. dave
  21.10.2009 na 18:42 | #17

  cau, jedna kamoska mela cca 30 000 pointu a zrazu mela 420 000pointu, ae neni to hack rikala prej delala neco s tema stromama.. je to nejaky bug?

 18. Bravery
  21.10.2009 na 20:50 | #18

  No ty special halloweenske ryby chytis jen na navnadu, kterou si koupis v cash za normální prachy 🙂 a tu dyňorybu chytíš na dort nebo na dýni, kterou si vypěstuješ ze semínka 🙂 A chci se zeptat nevyměnil by někdo mumii, zelenou obludu, prase nebo růžovou kapku tydle plyšáky sháním. Kdybyste chtěli něco vyměnit 🙂

 19. 21.10.2009 na 20:58 | #19

  @eva
  Jenže to není halloweenská ryba, ale prostě se řadí mezi normální. Vypadá jak dýně, takže se dá chytit buď na vypěstovanou dýni nebo na ten dort no.

 20. 22.10.2009 na 15:06 | #20

  Dneska mi vyrostl ten strom. Je stejný jako ty, které jsou ve městě, ale ještě nemá plody

 21. 23.10.2009 na 16:02 | #21

  mě taky vyrostly ty stromy, děs a hrůza 😀 jen sklidit, na to pak zkusit něco chytit a pak vytrhnout

 22. 23.10.2009 na 16:06 | #22

  Mě ještě plody nedal, ale nechám si ho..=)

 23. 23.10.2009 na 16:09 | #23

  tak taky si nechám minimálně semeno do budoucna, ale mezi ostatníma stromama v zahradě vypadá ten pahejl divně 🙂

 24. Lucka
  23.10.2009 na 16:34 | #24

  Jo to teda vypadá 😀 Nevíte ke se dá koupit taková ta měnící dýně..? Dá se na ní změnit obličej atd. 🙂

 25. 23.10.2009 na 16:42 | #25

  v obchodě s věcma do zahrady ve speciálu

 26. 23.10.2009 na 18:38 | #26

  =D ještě bez plodů

 27. 23.10.2009 na 18:39 | #27

  Mám takový divný pocit, že ten storm oživne brr..xD

 28. Lucka
  23.10.2009 na 19:08 | #28

  Normálně mi někdo poslal nějakou žlutou kuličku a jmenuje se Latern Eye (nebo tak něják), nevíte co to je?

 29. Denisa
  23.10.2009 na 19:43 | #29

  Jak získám další prut? 🙂

 30. 23.10.2009 na 20:02 | #30

  @Lucka
  TO je na tu dýni, která se dá ozdobit..=)

 31. Lucka
  23.10.2009 na 21:24 | #31

  Jo aha, děkuju moc =)

 32. 23.10.2009 na 22:04 | #32

  @Barush
  taky mi ještě nic nevyrostlo, jsem na to zvědav 😀

  @Denisa
  údajně se dá vylovit v rybníku, ale nikomu se to ještě nepodařilo, proto s tím zatím vyčkej

 33. 24.10.2009 na 10:30 | #33

  Dneska můžete hledat skrytá zvířátka, která si pak můžou vzít vaši přátelé, ale vy ne =(
  Už jednoho mám : http://img39.imagefra.me/img/img39/2/10/23/t_gcbbglxrobem_70dea11.png

 34. Majka
  24.10.2009 na 10:48 | #34

  @Barush
  No já už sem taky našla toho pejska, ale dyš sem to vodklikla tak mi zmizel a neim kde, já vůbec nevim co s tím.

 35. Nikča
  24.10.2009 na 11:09 | #35

  kde ale

 36. Nikča
  24.10.2009 na 11:10 | #36
 37. 24.10.2009 na 11:27 | #37

  Můžeš ho najít někde ve městě, v obchodech nebo u kamaráda. Nejhorší na tom je, že ty to hledáš, ale vzít si to nemůžeš..=(
  už je i na webech, co bude příští TWS. Můžeme si ještě užívat Haloweenu..xD jako dýně(obleček) .pak tam je akvárko se zelenou vodou(jupí)a další věci

 38. Majka
  24.10.2009 na 11:51 | #38

  @Barush
  na jakým webu např? dík

 39. Denisa
  24.10.2009 na 13:48 | #39

  @Majka
  Jo já sem tež našla toho psa..ale taky mi zmizel :´(..Kdé jé? :DD

 40. Denisa
  24.10.2009 na 13:52 | #40

  @Denisa
  Aha..já už vím..Ten pes se zobrazí na stránce někoho jiného, dá accept gift..a dostane fialový dárek a v tom je ten pes 😉

 41. Majka
  24.10.2009 na 13:58 | #41

  jj já už to taky dostala 😉

 42. 24.10.2009 na 19:12 | #42

  ach jo uz sem to prohledala vsude venku a v kramech… kde ho mam jeste hledat?? u kamaradu??

 43. Denisa
  24.10.2009 na 20:09 | #43

  @Olii
  Já ho našla u kamaráda..ale musíš projít celý barák 😀

 44. 24.10.2009 na 20:37 | #44

  @Denisa
  jj ja uz jsem ho taky nasla.. a jeste sem se chtela zeptat.. co potom? jako to se posle jenom mym kamaradum?.. nebo jak? jinak moc dekuju 🙂 😀

 45. Nikča
  25.10.2009 na 09:02 | #45

  kde je to akvarko

 46. 25.10.2009 na 10:18 | #46

  Vždycky nový věci bývaj v obchodech od pondělí, dnes je neděle, takže pochopitelně tam nikde akvárko se zelenou vodou ještě nebude. 😀

  Jinak, já sice ještě žádnej dárek nenašla, ale už jsem jeden získala. Jen se chci zeptat, ono jich je víc, nebo jen ten pes?

  A ještě upřesnim, jak to s tim teda je. Jak řikáte, tak se dá najít třeba u kamaráda. Tak ho najdete, odklinete a ono se vám to přidá na FB na hlavní stranu. V tu chvíli si ho může váš jakkýkoliv přítel vzít, tedy přijmout a vualá dárek má doma.

 47. 25.10.2009 na 10:32 | #47

  konečně už ho máám 😀

 48. 25.10.2009 na 11:24 | #48

  @Alenka
  Je jen ten pejsek

 49. 25.10.2009 na 12:42 | #49

  Už mi vyrostl jeden plod na tom stromu. JE to lízo s obličejíkem..=D

 50. Luck@
  25.10.2009 na 18:21 | #50

  Mě to úplně štve, stromy mi nedávají žadné plody, jabka byla naposled před týdnem a pomeranč nevím jak vypadá 😀 A zelenina mi už týden stojí na medium 🙁

Stránky s komentáři
1 10 11 12 13 14 21 350
 1. Žádné zpětné odkazy