Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 635
 1. 26.10.2009 na 06:52 | #1

  Mám pro vás smutnou zprávu to zelené akvárko je v cash shopu

 2. 26.10.2009 na 07:11 | #2

  😀 ježiš s tim pejskem jsem myslel, že tam je prostě někde schovanej pes v místnostech, ale teď byl najednou v mym obejváku takovej čmoud 😀 a pak když jsem na něj kliknul, tak to vyhodilo psa, nevim teda kam, ale myslim si že musíte mít povolený zveřejňování zpráv z Pet society na svojí zeď, tim pádem vám to tam pak hodí zprávu se psem a někdo z vašich přátel si ho následně může vzít

 3. 26.10.2009 na 14:28 | #3

  Ten pejsek je taková chodící obluda.=D

 4. 26.10.2009 na 17:33 | #4

  Kecy kecy … lidi, až uvidíte takovýho panďuláka v kohoutím převleku, tak na něj klikněte, a dejte tu modrou ikonku, nedávejte červenej křížek. Pak to totiž samozřejmě zmizí a nic se na zdi neobjeví …

 5. 26.10.2009 na 18:37 | #5

  já už ho našla alespoň 10x a vždycky se leknu a kliknu na něj, ale už dvakrát s ním mám fotku..=D

 6. 26.10.2009 na 20:02 | #6

  Na mým blogu probíhá soutěž, přijďte to mrknout a přihlásit se!

 7. 29.10.2009 na 10:27 | #7

  @Alenka
  Ráda by jsem se přihlásila, ale moc Halloweenských věcí nemám..=D

 8. 30.10.2009 na 12:19 | #8

  já už svůj obrázek odeslal, jsem zvědavej na ostatní 🙂

 9. Tomáš Šoukal
  31.10.2009 na 14:19 | #9

  hele a kde najdu ty samolepky..????? 😀 pls napiste co nejdriv..!!!!!

 10. 31.10.2009 na 14:54 | #10

  musí ti je poslat někdo z přátel

 11. Terka
  01.11.2009 na 14:00 | #11

  hele mě nejde lovit tu rybu, vždy mi ta návnada ujede a zkoušela jsem ty rady a nic nic furt nic, pls poraďte znovu

 12. 01.11.2009 na 14:07 | #12

  Terka :

  hele mě nejde lovit tu rybu, vždy mi ta návnada ujede a zkoušela jsem ty rady a nic nic furt nic, pls poraďte znovu

  už jsem tu na to odpovídal nejméně třikrát, navíc jsem to podrobně popsal dole v článku v nejčastěji kladených otázkách

 13. Nikča
  08.11.2009 na 13:05 | #13

  Ahoj, prosím mohla bych se zeptat, víte jak je v tom obchodě ten vypínač, který mění barvy a já jsem si ho koupila a nic, jak je to možné?

 14. 08.11.2009 na 13:27 | #14

  já si žádného vypínače, co měmí barvy nevšiml… měly by fungovat, že po kliknutí na ně se zhasne světlo v místnosti 🙂

 15. Nikča
  08.11.2009 na 19:21 | #15

  aha, tak proč to ukazuje měnivé barvy?

 16. Nikča
  09.11.2009 na 09:56 | #16

  Myslím v tom obchodě

 17. 09.11.2009 na 10:04 | #17

  to dělá jen to pozadí v obchodě, světla mohou jen zhasínat a rozsvicovat kliknutím

 18. 13.11.2009 na 07:59 | #18

  co říkáte na Nannybota? 😀

 19. 13.11.2009 na 20:40 | #19

  @Václav Hynouš
  Hehe, výhodné u kamarádů. Nemusím si ho kupovat a navíc mě to zadarmo nakrmí, umeje… 😀

 20. Luck@
  14.11.2009 na 18:57 | #20

  No přesně, já si ho ještě nekoupila a navíc 5 PC mi pří¨jde moc za baterku na 3 dny =(

 21. Andy
  15.11.2009 na 23:19 | #21

  Teda, musím ti pochválit vybavení. Já se taky snažím si místnosti pěkně zútulnit, ale na tebe nemám.

 22. Natálka
  22.11.2009 na 14:21 | #22

  ahoj… kdy asi tak dostanu ten prut prosím ?? ulovila jsem už okolo padesáti ryb (o harampádíani nemluvím) a pořád mám jenom ten klacek =) předem moc děkuji za odpověď …

 23. 22.11.2009 na 14:32 | #23

  nikomu se nám nový prut zatím nepodařilo získat, i když jsme ulovili násobně více ryb než ty 😉

 24. 22.11.2009 na 20:04 | #24

  Těšíte se na nové věci?

 25. 22.11.2009 na 20:16 | #25

  tim jsi mi připomněla, že jsem nezkoupil ty aktuální, to už by bylo podruhý, co bych na to zapomněl 😀 sakra

 26. Daniel
  23.11.2009 na 11:11 | #26

  Ahoj, chci se zeptat jak je to s pěstováním stromů. Mám tři stromy (cupcake tree, halloweenskej a orange tree) a vůbec mi nedávaj plody. Max. jednou za týden a to mi přijde teda mizerný. Napadlo mě, jestli neplodí třeba jen měsíc a pak už vůbec. Nebo mi poraďte jak zvýšit svou úrodu 😀

 27. 23.11.2009 na 11:15 | #27

  plody stromů nejsou časově omezené, plodí pomalu ale stále, urychlit to nejde

 28. 23.11.2009 na 13:29 | #28

  @Václav Hynouš
  To je teda strašný, že nemáš nic koupenýho, to by byl jinak konec světa že 🙂

 29. kajulka
  23.11.2009 na 20:09 | #29

  ahoj, jakto že někdy dostanu z bedny zlatý něco za 1000 a někdy jenom za 100? je to nějak jako v ten a ten čas budeš mít todle a todle?

 30. 24.11.2009 na 15:36 | #30

  @kajulka
  To je o náhodě..=)

 31. Nikča
  28.11.2009 na 10:25 | #31

  Prosím, co je ta lahvička s bleskem?

 32. 28.11.2009 na 10:28 | #32

  jestli myslíš tu baterii, kterou dostali všichni zdarma a další si můžeš koupit za 5 playfish mincí, tak tou můžeš aktivovat Nannybota, který 3 dny bude jezdit po tvojí místnosti a bude tě mýt, krmit a lechtat, stejně tak i tvoje kamarády, kteří tě přijdou navštívit

 33. Nikča
  28.11.2009 na 10:54 | #33

  jj a jak se to dá aktivovat?

 34. 28.11.2009 na 11:13 | #34

  stačí jí jen přetáhnout na robota, toho koupíš v obchodě

 35. kajulka
  29.11.2009 na 20:37 | #35

  ahojky, nevíte někdo co bude zítra za nové věci nebo jak to můžu zjistit co bude v pondělí za věci, když už to chci vědět v neděli? díky za odpověd

 36. 29.11.2009 na 20:43 | #36

  @kajulka
  budou věci z Alenky v říši divů a i něco vánočního… =)

 37. 29.11.2009 na 21:35 | #37

  Alenka v říši divů? Sakra jsem v sedmém nebi O:-) 😀

 38. Nikča
  30.11.2009 na 15:57 | #38

  Můžu se zeptat, co je to ten nový běh?

 39. 01.12.2009 na 12:23 | #39

  jak teda poznáte, kdy budou nový věci a co to bude za věci? poraďte pls

 40. 01.12.2009 na 13:14 | #40

  @Mishetka
  vždy v pondělí jsou nové věci

 41. 01.12.2009 na 16:01 | #41

  @Nikča
  musíš si koupit věci z cash shopu a to stojí i naše penízky, jedna sms je 99 Kč… jinak se za ten běh dá vyhrát myslím, že 200 coinsů

 42. Lucka
  02.12.2009 na 14:25 | #42

  Jo je to úplně pitomý, koupím si boty za 15 CC a denně můžu vyhrát jenom 2 stovky x(

 43. 02.12.2009 na 15:46 | #43

  njn, jinak je nový stromeček, jehličan a dává šišky… =)

 44. Natálka
  03.12.2009 na 23:33 | #44

  @Barush

  joo supr =) už jsem si dva stromy zasadila, tak doufám, že mi vyrostou =))

 45. 04.12.2009 na 15:13 | #45

  @Natálka
  taky doufám, já zasadila tři… =D

 46. dominik
  04.12.2009 na 16:04 | #46

  slysim porad tady, ze se da ulovit ten nejakej prut a porad mi vrta hlavou, k cemu je ten prut

 47. Nikča
  04.12.2009 na 16:09 | #47

  K lovení ryb v rybníku

 48. Natálka
  04.12.2009 na 22:51 | #48

  jak se Vám líbí nové městečko? 😉

 49. 05.12.2009 na 08:50 | #49

  tak po několika týdnech snahy vypěstovat strom s kaštany se mi z toho nakonec vyklubal ten nový jehličnan 😀 nový obrázek sadu jsem nahrál do článku

 50. 05.12.2009 na 15:40 | #50

  @Václav Hynouš
  to se máš..=)

Stránky s komentáři
1 11 12 13 14 15 21 350
 1. Žádné zpětné odkazy