Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 631
 1. 28.12.2009 na 12:09 | #1

  @Verča
  ještě jsem to nezkoušela.=D.

 2. 28.12.2009 na 16:39 | #2

  @Nikča
  já kalendář prodala hned, jak mi vypadla poslední ozdoba a šlo to v pohodě a ozdoby mám všechny pořád na stromečku, myslím jsem za něj dostala něco kolem 400, ale to už si přesně nepamatuji

 3. Natálie
  30.12.2009 na 11:35 | #3

  @Verča
  tak to neprodávej 😀

 4. Verča
  30.12.2009 na 17:04 | #4

  Ahoj, jdou ty ulovené ryby krmit?

 5. 30.12.2009 na 17:22 | #5

  není třeba je krmit

 6. Natálka
  04.01.2010 na 12:59 | #6

  ahoj, co to jsou prosím Paw body? 🙂

 7. 11.01.2010 na 16:00 | #7

  @Natálka
  to jsou body tvé úrovně.

 8. Simona
  11.01.2010 na 17:17 | #8

  Na co, nebo kdo je ten černý divný pajdulák, který se mi občas prochází po domečku? K čemu slouží? Díky za odpověď

 9. Simona
  11.01.2010 na 17:22 | #9

  @Simona
  už jsem si to našla 🙂 tak díky, snad jsem to pochopila 🙂

 10. 11.01.2010 na 17:48 | #10

  jmenuje se Hideeni, jeho nalezení můžeš zveřejnit na svou zeď na Facebooku, kde si tvoji přátelé mohou po kliknutí vyzvednout odměnu (teď je tam plyšák), ty z toho nic nemáš

 11. Simona
  12.01.2010 na 15:49 | #11

  To velké sněžítko pořád nejde prodat 🙁 zmizne, ale peníze se nepřičtou, a po dalším přihlášení se zase objeví 🙁 jde to někomu? nebo existuje jiný způsob, jak se ho zbavit? díky!

 12. 13.01.2010 na 16:59 | #12

  @Simona
  Sněžítko? Myslíš tu kouli 2010 jak se dostávala jako dárek? Normálně ji prodám 😉

 13. Simona
  13.01.2010 na 19:47 | #13

  @Alča
  No tu kouli Happy holiday 🙂 mi se to pořád vrací 🙁

 14. Paja
  13.01.2010 na 20:41 | #14

  Ahoj, jak ziskavam ty nalepky? Jednu jsem uz dostala jako darek, ale jak je muzu ziskavat ja sama? 😉 Dik

 15. 13.01.2010 na 21:00 | #15

  lze je získat pouze zasláním od přátel a podle mě nemá jejich sbírání význam, protože:
  – nic z nich nemáš
  – vidí je jen přátelé, kteří tě navštíví a otevřou si album (žádný)
  – stále přibývají další, takže získat pohár je nemožné

 16. 15.01.2010 na 13:25 | #16

  na Pet society ubývají hráči, proto teď bude snadnější vydělávat mince, jídlo se dá prodávat za dráže a stromy plodí rychleji než dříve
  hráči, kteří jsou fanoušky hry na Facebooku, obdrží do 20. ledna speciální dárek

 17. Simona
  15.01.2010 na 15:27 | #17

  to je divný, včera jsem zvíře obhospodařila, bylo v poho, a dneska mělo všechny lajny úplně prázdné! 🙁

 18. 15.01.2010 na 15:43 | #18

  nic si z toho nedělej, myslím že se to stalo všem, měl jsem to samé

 19. 15.01.2010 na 19:48 | #19

  @Václav Hynouš
  Není ten dárek takovej plyšovej pes s nápisem na triku I <3 PS?

 20. 15.01.2010 na 19:59 | #20

  no spíš vypadá jako méďa, ale je to on

 21. 16.01.2010 na 11:09 | #21

  No méďa sem chtěla říct… ale u mě už ho má hodně lidí, tak to asi žádnej dárek nebude 😉

 22. 16.01.2010 na 11:20 | #22

  mají ho ti, kteří jsou fanoušky Pet society

 23. 16.01.2010 na 15:08 | #23

  Však já sem a mám prd 😀

 24. 16.01.2010 na 15:13 | #24

  ok, takže znovu a pomalu: tvůrci hry ztrácejí hráče a proto je chtějí podpořit, ti kteří jsou fanoušky hry dostali dárek, ti kteří nejsou a stanou se do 20. ledna, také dostanou dárek, ten dárek je ten méďa s nápisem I <3 PS
  kdybys nebyla fanouškem, nic bys nedostala
  lze to udělat jako já, že jsem se stal fanouškem, vlezl do hry a obdržel méďu, následně zrušil Pet society ze svých oblíbených stránek

 25. 16.01.2010 na 17:42 | #25

  Však nejsem hloupá, už jsem si to přečetla jak to je!

 26. Zuzka
  21.01.2010 na 17:20 | #26

  Ahoj, jakto že máš na zahradě tak velkou zeleninu? Když jí zasadím já, tak mi vždy vyrostou jen takové malinké!

 27. 21.01.2010 na 17:29 | #27

  musíš jí nechat v zemi dýl

 28. Zuzka
  22.01.2010 na 14:18 | #28

  Ahoj, máte ty mystery eggs co dává ty dědky nebo co to je? 😀

 29. 22.01.2010 na 16:05 | #29

  @Zuzka
  To jsou trpaslíci – téma vajec je Sněhurka a sedm trpaslíků. Nedávno jsem o tom psala článek a je tam i dobrá rada, která ti třeba může pomoct 🙂

 30. 22.01.2010 na 17:20 | #30

  Zuzka :
  Ahoj, máte ty mystery eggs co dává ty dědky nebo co to je?

  dědky =D

 31. Zuzka
  23.01.2010 na 14:46 | #31

  Ahoj, víte někdo na co jsou ti 2 skřítci v cash shopu, kteří se prodávají za 20 cash? Uvažuju totiž o koupi. Jestli nevíte tak neva.

 32. 23.01.2010 na 15:00 | #32

  na nic, jsi fakt ochotná dát 100 Kč za toho levnějšího? neni to škoda?

 33. Simona
  23.01.2010 na 15:52 | #33

  @Alča
  😀 Sněhurka, a já dostala hřiby 😀

 34. Zuzka
  24.01.2010 na 13:18 | #34

  No já mám zatím pár cash,ale já jsem myslela že ten pomerančový sklízí ovoce ze zahrádky =)

 35. Adéla
  25.01.2010 na 10:32 | #35

  nazdárek, zajímalo by mě, jak hru zrušit, nebo vynulovat… dostala jsem se do 27. kola a nechápu proč, ale každý den je úplně hladový a já nemám čas za ním chodit každý den a nechci ho nechat trápit… 🙂 Díky.

 36. 25.01.2010 na 11:36 | #36

  smazat nejde, můžeš blokovat aplikaci přes nastavení aplikací, kde odebereš Pet society
  kdybys pak ale chtělo znovu hrát, tak se ti načte postava s domkem, kterou máš teď, nelze začít hrát od začátku

 37. martina
  25.01.2010 na 15:57 | #37

  1) (k obrázkům) kde jsi na to všechno vzal peníze?
  2) dal bys mi e-mail chtěla bych se s tebou spřátelit na facebooku

 38. martina
  25.01.2010 na 15:59 | #38

  už nemusíš už stačí jen abys mi to přijmul

 39. 25.01.2010 na 17:29 | #39

  Pet society hraju už dlouho, nejde mít vše hned
  na Facebook si přidávám pouze kamarády, které znám, ne kvůli aplikacím

 40. kajulka
  25.01.2010 na 18:45 | #40

  ahojky, nechceš se spřátelit i se mnou?

 41. kajulka
  25.01.2010 na 18:45 | #41

  no asi ne škoda, jo v kolikátém si levlu?? já v 31

 42. 25.01.2010 na 19:50 | #42

  já mám ťunťu na úrovni 33

 43. Simona
  26.01.2010 na 16:04 | #43

  Ony ty zvířata ani neumřou, když je třeba nějakou dlouhou dobu necháš bez jídla a všeho?

 44. 26.01.2010 na 16:12 | #44

  ne, nemůžou umřít

 45. Simona
  29.01.2010 na 15:21 | #45

  Zase otravuju, ale nevíte někdo, na co je to velké růžové big apple? Dostala jsem ho darem, na jídlo to není. 😮

 46. 29.01.2010 na 16:10 | #46

  @Simona
  Dekorace nejspíš…

 47. Nikol
  29.01.2010 na 17:56 | #47

  já vůbec nevím, co mám dělat s těma samolepkama (stickers), vždycky kliknu na ten bonbon, co tam je a sekne se mi to a musím tu hru pustit znovu, já vůbec nevím co s tím mám udělat poraďte někdo

 48. sebestova
  30.01.2010 na 15:14 | #48

  Prosím vás, jak získám ten lepší prut, o kterém je tu psáno?

 49. Pavla
  30.01.2010 na 16:55 | #49

  Ahoj všichni, prosím vás, když se jde na návštěvu a máte tam ty aktivity, co můžete dělat, tak ta dole taková (u mě přeškrtlá) šipka, co to je? Co se při tom děje a proč mi to nejde? Díky za odpověď 🙂

 50. monca´s
  30.01.2010 na 17:02 | #50

  Ahoj, je nějaká určitá doba, nebo věci v obchodech přibývají náhodně?

Stránky s komentáři
1 14 15 16 17 18 21 350
 1. Žádné zpětné odkazy