Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 630
 1. 30.01.2010 na 17:07 | #1

  @Nikol
  sbírají se, posílají ti je přátelé

  @sebestova
  to nikdo nezjistil ještě

  @Pavla
  to je tancování, funguje pouze pokud je v místnosti rádio

  @monca´s
  zpravidla každý týden, vždy v pondělí

 2. Pavla
  30.01.2010 na 17:20 | #2

  hmm aha diiiky

 3. sebestova
  31.01.2010 na 09:16 | #3

  děkuji

 4. Tynullka
  31.01.2010 na 19:03 | #4

  ahoj, můžu se zeptat, kde se berou ty modrý rybičky, jak se za ně dají kupovat hezké věci? prosím odpovězte mi, děkuju

 5. 01.02.2010 na 10:08 | #5

  @Tynullka
  😀 to jsou playfish mince, který získáš jedině za peníze. Pošleš sms za 99,- Kč a přijde ti 20 těch modrých mincí.

 6. Kristina
  01.02.2010 na 15:32 | #6

  ja by som sa chcela spytac ako sa ziskaju playfish mince a na ake cislo sa ma poslat sms

 7. monca´s
  01.02.2010 na 16:10 | #7

  Ahoj, co říkáte na ty domácí mazlíčky? Já mám pokaždé jinýho a chci se zeptat, jestli vám jdou prodat nebo zrecyklovat… recyklovat zvíře? 🙂

 8. Tynullka
  01.02.2010 na 18:53 | #8

  jjj děkuji 🙂

 9. 02.02.2010 na 08:38 | #9

  @Kristina
  v Cash shopu klikni na bankomat, tam vyber způsob platby

  @monca´s
  lze mít pouze jednoho, dokud nevyroste, nejde prodat, poslat ani recyklovat

 10. Kristina
  02.02.2010 na 20:17 | #10

  nedostala som odpoved

 11. 02.02.2010 na 20:21 | #11

  @Kristina
  nauč se číst 😉

 12. Nikola
  03.02.2010 na 15:31 | #12

  ahoj, chcela by som sa zeptat ako mozem dostat tie rybycky z playfishcash, chtela by som si zakoupit tu krasny ruzovou vanu, prosim poslite mi odpoved

 13. 03.02.2010 na 17:07 | #13

  @Kristina , @Nikola
  v Pet society vlezete do Cash shopu, hned vlevo je bankomat, na ten klikněte, jsou tam na výběr 3 možnosti platby, zvolte např. přes mobil, kliknete na to, odsouhlasíte a zobrazí se vám údaje, které máte kam odeslat

 14. 03.02.2010 na 18:20 | #14

  Mimochodem slečny, nevyplatí se to! Je to největší vyhazování peněz za nic. 99 Kč za 20 playfish mincí? To je zlodějna. Za to si koupíte jen pár věcí, ale co z toho máte? Jedině tak dobrej pocit, to je vše. S penězma jde naložit lépe, než takto nesmyslně kvůli hře. Navíc v normálních obchodech jsou taky pěkný věci, chce to jen nemít velký oči.

 15. 03.02.2010 na 18:25 | #15

  já bych si to nekoupil, i když se mi tam pár věcí líbí 🙂 když vám neni líto peněz, tak prosim, ale jedna věc vám chudé místnosti nezachrání

 16. Kikik
  04.02.2010 na 11:01 | #16

  Ahojky, může mě někdo poradit, jak chytat ryby?

 17. martin voborský
  04.02.2010 na 16:42 | #17

  jak se získají ty rybičky? martin voborský 7 let

 18. Simmi
  04.02.2010 na 17:20 | #18

  @Alča

  Ahoj, tohle by si měla přečíst moje sestra, ta už za to utratila přesně 297 Kč jenom kvůli hře. Sice má pěkný byt na Society, ale v ničem jiném jí to nepomůže. 🙁

 19. 04.02.2010 na 17:56 | #19

  @Václav Hynouš
  Zlato, tobě by nic takovýho taky nezachránilo místnost, na to máš přece mě viď :-* na zařizování 😀

 20. kajinka
  04.02.2010 na 18:22 | #20

  prosim vas, mohl by mi nekdo poradit, jak získat playfish cash? odepiste mi plsky, dik čus

 21. 04.02.2010 na 18:28 | #21

  @Kikik
  dole v článku jsem napsal návod mezi často kladené otázky, čti pozorně

  @martin voborský
  myslíš playfish mince nebo ryby, které se chytají v akváriu? první možnost si musíš koupit za peníze, druhá viz. předchozí odpověď

  @Simmi
  my to hrajeme s Alčou už cca rok, máme krámů, že nevíme co s tim, do místností se to nevejde a prodat je to škoda, ještě tak tahat další krámy za peníze 😀

  @kajinka
  asi to dám mezi často kladené otázky, protože se na to ptá čím dál více lidí v poslední době, koupíš je za peníze přes bankomat v cash shopu

 22. Nikča
  04.02.2010 na 18:31 | #22

  @kajinka
  jestli vidíš píše o tom tady celou dobu

 23. 04.02.2010 na 20:25 | #23

  Hele Vaší, dej ty často kladený otázky někam jinam, takhle si toho vůbec nikdo nevšimne pod těma obrázkama, článek noví návštěvníci nečtou jak vidíš. A taky bych to udělala přehlednějc a ne takhle namaštěný na sobě 😉

 24. 04.02.2010 na 20:46 | #24

  @Alča
  já se chystám ten článek aktualizovat, nejen kvůli tomu, že je nejnavštěvovanější na blogu, ale proběhly ve hře změny a také sem dám aktuální vzhled místností
  otázky budou stále ve spodní části, jinam se nehodí

 25. šimon
  04.02.2010 na 21:15 | #25

  čau lidi, taky si myslíte, že Pet society je úplně pecková hra? mě se hodně líbí, ale ty rybičky bych za to nedal!

 26. 05.02.2010 na 07:22 | #26

  @Václav Hynouš
  oki jak myslíš, já ti jen dávám rady … btw neměň furt názory, před pár dnama si říkal, že ti je Pet ukradený a teď najednou budeš aktualizovat článek? 😀

 27. 05.02.2010 na 07:24 | #27

  @šimon
  Znám lepší hry, ale rozhodně je to jediná hra, co mě na FB baví. Jestli o tom chceš vědět víc, tak se můžeš u mě mrknout, třeba tam bude něco, co ani nevíš 😉

 28. 05.02.2010 na 07:25 | #28

  @Alča
  ale prd, to jsem řikal o tom pudlovi růžovym, co mi přišel ne? 😀

 29. 05.02.2010 na 14:43 | #29

  @Václav Hynouš
  No asi, já nevim, ale stejně 😀

 30. Nikol
  06.02.2010 na 10:17 | #30

  prosím, poraďte mi někdo, nevím co mám v pet society udělat s těma nálepkama (sticker) vůbec nevím, jak je tam mám dát, prosím odepište někdo

 31. 06.02.2010 na 17:44 | #31

  @Nikol
  přečti si pozorně článek, navíc už jsem ti jednou odpovídal

 32. 06.02.2010 na 20:43 | #32

  Zaktualizoval jsem článek, byly v čem zastaralé informace. Před dotazy si ho nejprve důkladně přečtete a také poslední komentáře, zda se někdo jiný neptal na stejnou věc.

 33. 07.02.2010 na 19:37 | #33

  máš nějakého mazla?

 34. 07.02.2010 na 19:42 | #34

  @Barush
  dva psi

 35. Simona
  08.02.2010 na 11:10 | #35

  hrajou si ti dva spolu nějak, nebo jsou každý sám za sebe? 🙂 škoda, že neštěkají, nebo je nejde vzít sebou na návštěvu!

 36. 08.02.2010 na 15:19 | #36

  @Václav Hynouš
  já mám číču a psíka<3
  a jak se vám lidičky líbí nové věci?

 37. 08.02.2010 na 18:24 | #37

  Vaší, budeš kupovat ještě nějaký zvíře?

 38. 08.02.2010 na 21:20 | #38

  @Alča
  Nevim, jsou stejný. Myslel jsem, že jak rostou se mění, ale když se mění jen jejich velikost. Nepotřebuju z toho mít zvířetník. 😀

 39. 09.02.2010 na 19:33 | #39

  @Václav Hynouš
  Takže do třetice všeho dobrého u tebe neplatí? 😀

 40. adriana
  11.02.2010 na 18:54 | #40

  je …aspon nejsem sama

 41. Simmi
  12.02.2010 na 16:47 | #41

  Ahoj,co to jsou prosím paw body?

 42. Nikča
  13.02.2010 na 07:55 | #42

  Ahoj, dala jsem své zvířátko do truhly a teď když ho chci vytáhnou není tam a nové mě nejde koupit, prosím pomoc!

 43. 13.02.2010 na 10:47 | #43

  @Nikča
  Buď si pořiď brejle nebo tě navštívil Hideeni ala Satan, který ti zvíře spapal 😀

 44. 13.02.2010 na 11:07 | #44

  @Nikča
  a prohledala jsi celý invoš?

 45. Tynullka
  13.02.2010 na 11:56 | #45

  Ahojky, mohla bych se vás prosím ještě jednou zeptat, když mi někdo sebere heslo a já tam mám na fb Pet society, který chci hrát tak jak to mám udělat? To si musím udělat nový?

 46. Nikča
  13.02.2010 na 13:48 | #46

  @Alča
  Ta kočka tam není já nejsem slepá a ukazuje se mě tam věta ztratil kočku potřebuje pomoc svých přátel ,přepožila jsem si to ukázalo se to tam Anglicky tak nestalo se to někomu z vás?

 47. 14.02.2010 na 11:54 | #47

  @Nikča
  Musíš zvíře krmiti, když se na něj vysereš, uteče ti, než se naděješ 🙂

 48. 14.02.2010 na 12:02 | #48

  @Tynullka
  Jo holka, to je tvoje vina, nesmíš bejt tak líná, vymysli pořádý heslo, jak má být a ne sračku, kterou každej hned ví.
  Nech si nové heslo na mail poslati, a pak vesele pet society můžeš dál hráti.

 49. 14.02.2010 na 12:10 | #49

  @Nikča
  Ještě sem zapomněla dodati, že přátelé ti mohou pomoct zvíře hledati. Může být kdekoliv, ve městě i ve Food, začni co nejdřív, než bude kaput.

 50. Sanny
  14.02.2010 na 15:17 | #50

  Ahoj, chystám se koupit ty kytary co jsou v ložnici. Jde na ně nějak hrát nebo něco, nebo jsou jenom na okrasu?

Stránky s komentáři
1 15 16 17 18 19 21 350
 1. Žádné zpětné odkazy