Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 629
 1. Sanny
  14.02.2010 na 15:19 | #1

  @Simmi
  Ahoj, myslím že body tvojí úrovně…

 2. 14.02.2010 na 16:15 | #2

  @Sanny
  může jí vzít do ruky, když je na zemi, jakoby zahraje a opět položí na zem

 3. 16.02.2010 na 10:36 | #3

  Tu kytarovou sbírku jsem vymyslela já, že Vaší … dobrej nápad 🙂

 4. silvia
  19.02.2010 na 19:15 | #4

  cawte, na tomto linku su veci ktore asi budii v pondelok http://www.petsocietyclub.com/
  su pekne, ale nwm ci budu v pondelok, ale asi hej lebo v obchode este nebolia, na nete som ich nasla az teraz a to na tu stranku chodiim kazdy tyzden

 5. 19.02.2010 na 19:26 | #5

  U mě je nová soutěž o nejhezčí kuchyň, určitě se zastavte 🙂

 6. silvia
  21.02.2010 na 13:23 | #6

  ja zom zistila na ps taku srandu ako sa da rychlo zarobit a nepotrebujete na to ziadny program ked niekemu kamaratovi utecie zviera tak si to da zverejnit ze mu utiklo a vi mozete na to koliknut a zapne sa vaam ps a dostanete 200 korun za zachranu a ja som prisla sa to ze vy to mozete urobit vela krat kym ten kamarat nezaplati 400 aby tie zvieratka dostal naspet ja som si tak zarobla 500,000 ale je to nadlho heh 🙂

 7. Nikča
  21.02.2010 na 14:41 | #7

  @silvia
  No mohla bych se zeptat, když si to zveřejní, tak kde se můžu podívat, jestli to tam je, protože já nwm kde se mám dívat, na mé nástěnce nebo kde?

 8. silvia
  21.02.2010 na 20:06 | #8

  nie na tvojej nie, na toho kto to zverejni

 9. Simmi
  22.02.2010 na 17:45 | #9

  @silvia
  Díky moc, díky moc!

 10. silvia
  22.02.2010 na 18:35 | #10

  nz dneska som zasa takym spusobom zarobila 500,000, ked chcete zarobit vela je to na dlho, ale ja to robim tak, ze na ten obrazok kliknem kolieskom, tak sa mi to otvori v novom okne a ja na to kliknem vela krat a potom vsetko zatvorim len jedno okno si necham otvorene s ps, mne potom toho pride vela na raz, tak to je rychlajsie, ale je to len 200 tak to ide pomali vzdy 🙂

 11. 22.02.2010 na 21:17 | #11

  @silvia
  Podle mě kravina, dokud to neuvidim, neuvěřim!!

 12. silvia
  23.02.2010 na 09:00 | #12

  @Alča
  vela ludi neverilo, ale pravda to je, sak to skus ale po jednom, ale ze na to kliknes kolieskom z mysi viac krat a potom vsetky tie nove okna pozatvaras okrem jedneho a tebe pride viac balickov na raz a potom to pojde o trochu rychlesie, ale skus to

 13. silvia
  23.02.2010 na 14:44 | #13

  pocuvajte, neviete odkial je ta zelena flaska, co je na tom obrasky, co je z izby urobena zahrada a na tom stole z flaskami tak ta zelena?

 14. Tynullka
  24.02.2010 na 11:48 | #14

  ahoj, když jsem poslala ten playfish, tak ono mi to neposlalo těch 20 playfishů nebo já to asi neumim, díky za odpověd

 15. silvia
  25.02.2010 na 13:07 | #15

  ja by som sa chcela opitat, kolko je maximalny pocet izieb na ps?

 16. Natálie
  26.02.2010 na 10:04 | #16

  @Alča
  No opravdu to fungovalo asi 10 dní, ale už to zrušili …

 17. Kacii
  27.02.2010 na 18:56 | #17

  Je to pravda, já si tak vydělala asi 200 000 ale už jsem spoustu poutrácela tak mi zbylo jen 96 000. Většinou za mystery boxy 🙂 Škoda, že to už teď nejde! 🙂 bylo to super

 18. 27.02.2010 na 19:12 | #18

  trochu mi mrzí, že mi sem chodí podvodníci, co jen hledají mezery ve hře, aby byli nejlepší
  přemýšlím že zakážu u tohohle článku komentáře

 19. Sanny
  28.02.2010 na 11:36 | #19

  Já to nechápu, vždyt na pet society se teď dá tak rychle vydělávat.

 20. 02.03.2010 na 21:04 | #20

  @Václav Hynouš
  néé nezakazuj… 🙂 ty lidi, co to dělali neumí hrát poctivě… 🙂 my na to můžeme být hrdí…

 21. Nikča
  04.03.2010 na 15:45 | #21

  Můžu se zeptat, kde se mi mají objevit ty růže, když vyzvednu balíček na stránce kamaráda?

 22. 05.03.2010 na 15:14 | #22

  jinač petko má změněný vzhled… koukněte se… moc se nevytáhli… 🙁

 23. Simona
  05.03.2010 na 15:25 | #23

  @Jóžík
  Souhlasím s tebou, tyhle stránky mi hodně pomohly – v dobrém slova smyslu, takže díky!

  Jinak z nového vzhledu jsem zmatená, nemám ráda změny. přijde mi to trošku nepřehledné, ale snad si zvyknu…

 24. 05.03.2010 na 15:32 | #24

  @Nikča
  v krabici mezi ostatními věcmi

  @Barush
  je to na blití, jediný plus je, že zmizela reklama z levý části a tip pádem je hra o něco větší, další plus je že se dá fotit zvíře s místností najednou, což předtim šlo jedině úpravou v nějakém programu

 25. 05.03.2010 na 16:00 | #25

  Nebuďte všichni takoví kritici. Vzhled se mi líbí, když srovnám předešlé město s tímhle novým, líbí se mi víc toto, ovšem kromě toho, že mi nevyskočí nabídka, který obchod chci navštívit. Jinak roztříděné věci v krabici – super, na to jsem čekala dlouho.

 26. Verča
  05.03.2010 na 16:55 | #26

  ale škoda, že v tom novém vzhledu není vidět skóre od kamarádů 🙁

 27. 06.03.2010 na 13:14 | #27

  a navíc mi ten nový vzhled hodil 2 miliardy bodů… 🙁

 28. Simmi
  07.03.2010 na 19:01 | #28

  ten nový vzhled mi vymazal skóre 🙁

 29. simina
  07.03.2010 na 19:05 | #29

  nevymazal, ono tam len ukazuje kolko mas nahrate v urovni, ale je to dost blbe, ze tam neukazuje celkove skore

 30. miška
  11.03.2010 na 17:13 | #30

  ahoj, na co se chytá ten růžový diamant? já už jsem to zkoušela na všechno, ale nedaří se 🙁 děkuju

 31. Petra
  13.03.2010 na 15:05 | #31

  Pořád někde vidím, že si lidé hackují peníze… Co to je? Jak se to dělá?

 32. Sanny
  13.03.2010 na 19:27 | #32

  @Petra
  Přes program, najdeš návody na youtube, ale proč pořád všichni hackujete, vždyt se teď tak snadno vydělává 😛

 33. 13.03.2010 na 20:01 | #33

  nikdo tu takto nepodvádí, alespoň o tom nevím, další otázky tohoto typu budu automaticky mazat

 34. Nikča
  14.03.2010 na 11:08 | #34

  Ano, nový vzhled je moc pěkný a je pravda, že se dá snadno vydělávat. Dřív jsem měla tak 100 pořád a teď tak 3 000!

 35. alík
  17.03.2010 na 13:32 | #35

  @Barush
  jo jasně 2 nadmiliardy co?!

 36. Nikča
  20.03.2010 na 08:09 | #36

  Ahoj, prosím nevíte co znamená takový ten dárek, co máme vlevo když se přihlásíme? je to tam nové a na co mám kliknout nebo co se s tím dělá? Děkuji za odpověď

 37. a.el
  20.03.2010 na 11:03 | #37

  @Nikča
  můžeš posílat kamarádům dárky

  jinak všechny zdravím! chodím sem často číst, když si nevím rady 🙂 jsem už ve 30tém levelu, co se týká podvádění – neprovozuju, ta hra by pak ztratila smysl, vydělávat se dá dobře
  tak čau 🙂

 38. Smiles-Týna
  20.03.2010 na 14:25 | #38

  @Nikča
  no to je, že někomu pošles dárek, ale nebudeš ho platit

 39. Denisa Jelínková
  22.03.2010 na 19:11 | #39

  Mohla bych se zeptat, jak mám získat samolepky do knihy? Mám tam jenom 4 samolepky, nevím jak si mohu koupit nebo dosat další.

 40. 22.03.2010 na 20:20 | #40

  samolepky lze získat jedině zasláním od přátel, ale získání všech je nemožné a do alba kouká minimum lidí, takže jejich sbírání je podle mě zbytečnost

 41. 23.03.2010 na 17:01 | #41

  Jéé ty jsi přidal jednu fotku na moje narozeniny… 21. 2. 🙂
  Jináč lidičky, jak se vám líbí nové věci? Já bych řekla nic moc, ale začala jsem 99 projekt. 😀

 42. pavlinocka
  23.03.2010 na 19:54 | #42

  pocuvajte ja som prisla na to ako si rychlejsie zarobit ale nie podvodom, tak ja nehraam, no normalne ides ku kamaratom a das ze nieco spravite ako napr. tancujete, bijete sa… no a ked to das, tak si otvoris inventar a vam sa tam da ta tabulka, ze ste uz dostali peniaze co dostanete ked ku niekomu idete, no podvod to nie je a ide to o vela rychlejsie, ja mam 122 kamaratov co hrajuu ps a o vela rychlejsie som ich obehla, ked som to urobila, inak by mi to trvalo aj pol hodku a pocuvajte este som sa chcela spitat, kolko je najvetsi pocet izieb lebo ja som raz tak davnejsie vdela v caffe bol taky pojko a ona mal 13 izieb a s zahradami ich mal 15, mno a ja mam 10 izieb a zo zahradami ich mam 12, mno a uz mi nejdu ani nove urovne ani nic, mam uroven 47 a uz mi pridava len body a dakujem za odpoved

 43. 23.03.2010 na 21:44 | #43

  2 lze ještě přikoupit za placené playfish mince

 44. 24.03.2010 na 09:57 | #44

  A proč v tý pirátský místnosti není moje Giggles, jak jsem ti ji posílala? 🙁

 45. nini
  26.03.2010 na 06:55 | #45

  je to úplně nejlepší hra na celým světě, začala jsem to hrát před měsícem a už jsem ve 26. kole a to nepodvádím, je to fakt bomba hra 🙂 😛

 46. Daniel
  26.03.2010 na 12:58 | #46

  @nini
  26. kolo za měsíc? No tak to fakt nevěřim 😀 já jsem ve 36. kole a hraju to rok a sedim u toho každej den 😀

 47. pavlinocka
  26.03.2010 na 14:01 | #47

  @Daniel
  ale to je tak, že to hras ale cim mas veciu uroven tak tym viac bodov potrebujes na to, aby si tu uroven naplnil aj ja som dala za mesiac nieco cez 20 urovni a potom mi to islo pomaly

 48. pavlinocka
  26.03.2010 na 14:02 | #48

  @Václav Hynouš
  ale ja som videla dom co mal 13 izieb, ale nemal tie vetsie za playfisky a plus dve zahrady

 49. weronika
  26.03.2010 na 14:44 | #49

  videli uz jste to novy mestecko? v obchode uz nejsou stary veci, vubec se mi to nelibi, je to hnusné

 50. pavlinocka
  26.03.2010 na 15:56 | #50

  @weronika
  ja viem, je to tam ale pomiesane, vobec sa nevyznam a pomaly neviem ake su nove veci

Stránky s komentáři
 1. Žádné zpětné odkazy