Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 643
 1. Baru
  04.08.2009 na 08:18 | #1

  tak to jo děkuuju 🙁 škoda strom na banány to bude ještě dlouho než vyroste můžu se jenom zeptat bude v nějakejch úrovních víc než 2 zahrady ?? 🙂 dííky za odpověď

 2. 04.08.2009 na 09:11 | #2

  více zahrad nebude, za nové úrovně je nové mýdlo, kartáč, frisbee, míč, švihadlo nebo nová místnost do domu

  Level 1
  N/A

  Level 2
  New Arrival
  Basic Ball

  Level 3
  Learner
  Basic Frisbee

  Level 4
  Playful Pet Basic Skipping Rope

  Level 5
  Fresh Face
  Bigger House with two rooms, Portable TV

  Level 6
  Promising Prospect
  Better Soap

  Level 7
  One To Watch
  Better Ball

  Level 8
  Growing Talent
  Better Brush

  Level 9
  High Achiever
  Better Frisbee

  Level 10
  Popular Pet
  Better Skipping Rope

  Level 11
  Influential Pet
  Bigger House with three rooms, Digital TV

  Level 12
  Rising Star
  Super Soap

  Level 13
  Established Presence
  Super Ball

  Level 14
  Society Stalwart
  Super Brush

  Level 15
  Famous Pet
  Super Frisbee

  Level 16
  Media Darling
  Super Skipping Rope

  Level 17
  High Profile Pet
  Bigger House with four rooms, Plasma TV

  Level 18
  VIP Pet
  Lovely Soap

  Level 19
  Celebrity Pet
  Golden Ball

  Level 20
  It Pet
  Golden Brush

  Level 21
  A-List Pet
  Golden Frisbee

  Level 22
  Renowned Pet
  Golden Skipping Rope

  Level 23
  Superstar Pet
  Bigger House with five rooms

  Level 24
  Hollywood Pet
  Aqua Soap

  Level 25
  Megastar Pet
  Pro Ball

  Level 26
  Platinum Pet
  Crystal Brush

  Level 27
  Uberstar Pet
  Star Frisbee

  Level 28
  Ultimate Achiever
  Expert Skipping Rope

  Level 29
  Superb Pet
  Bigger House with six rooms

  Level 30
  Heroic Pet
  Golden Star Soap

  Level 31
  Royal Pet
  Crystal Ball

  Level 32
  Historic Pet
  Ruby Brush

  Level 33
  Super Pet
  Gem Frisbee

  Level 34
  All-Time Great
  Star Skipping Rope
  Level 35
  Ultimate Pet

  Level 36
  Ruby Renowned Pet
  Heart Soap

  Level 37
  Ruby Superstar Pet
  Ruby Ball

  Level 38
  Ruby Hollywood Pet
  Sapphire Brush

  Level 39
  Ruby Megastar Pet
  Sapphire Frisbee

  Level 40
  Ruby Platinum Pet

  Level 41
  Ruby Uberstar Pet
  New Room

  Level 42
  Ruby Ultimate Achiever Pet
  Sapphire Heart Soap

  Level 43
  Ruby Superb Pet
  Sapphire Ball

  Level 44
  Ruby Heroic Pet
  Rainbow Brush

  Level 45
  Ruby Royal Pet
  Rainbow Frisbee

  Level 46
  Ruby Historic Pet
  Sapphire Skipping Rope

  Level 47
  Ruby Super Pet New Room

 3. Baru
  04.08.2009 na 17:27 | #3

  dííky moc 🙂 Dneska mi konečně po roce vyrostla zeleninka do stavu large ale bohužel jenom 2 🙁 😀 zítra snad budou další !

 4. 04.08.2009 na 17:40 | #4

  @Baru
  Tak jsem si tě přidala a navštívila tvůj domek, zatím tam nic moc nemáš co? Jinak tu zeleninu large jak pěstuješ, tak do rybníka házej jen ty jahody, protože na ostatní zeleninu zatim ryby nejdou 😉

 5. Baru
  04.08.2009 na 19:55 | #5

  DIK MOC

 6. 04.08.2009 na 23:24 | #6

  jak dlouho hrajete Pet society?

 7. Baru
  05.08.2009 na 09:14 | #7

  Já hraju od ….. no asi 2týdny možná míň 😀 páč sem se vrátila z tábora a kámoška je do toho ulítlá tak sem si to založila 🙂 a vy ??

 8. Baru
  05.08.2009 na 09:20 | #8

  no já hraju asi no….. asi 2 týdny ×Da ty ??

 9. 05.08.2009 na 10:17 | #9

  my o něco dýl, tak rok přibližně

 10. 05.08.2009 na 11:32 | #10

  já bych řekla, že tak půl roku … rok to ještě zdaleka není 😉

 11. 05.08.2009 na 11:34 | #11

  nevim no, mě to připadá dlouho už 😀 rychle to utíká

 12. 05.08.2009 na 11:35 | #12

  for Baru: kolik ti je let?

 13. Baru
  05.08.2009 na 16:17 | #13

  No bude mi 13 ×D du do 7. 🙂

 14. 05.08.2009 na 19:25 | #14

  Aha, já jen že na FB máš rok 1990, tak jsem se docela divila…

 15. Mrkew
  06.08.2009 na 08:00 | #15

  Klobouk dolů. Já to hraju teprve chvilku a ta hra mě moc zaujala.. Máš to fakt luxusně vybavený. A díky za tipy a obrázky…to se hodí…

 16. Baru
  06.08.2009 na 09:13 | #16

  No jo víš jinak bych tam nemohla ono je to od 15 myslim nebo tak tak sem klikla na něco a bylo tam 1990 😀 Jo a prosimtě máš už jinej prut a po kolika zkušenostech postupuješ do další úrovně ?? díky za odpověď 🙂

 17. 06.08.2009 na 10:07 | #17

  Hele s těma prutama taky nevim jak to je. Nemám nic. A s těma zkušenostma … to vidíš tam nahoře na tej stupnici.

 18. 06.08.2009 na 12:28 | #18

  lepší pruty se dají údajně chytit v rybníce na vypěstovanou zeleninu, nemám to ověřené, hodil jsem tam dnes 10 large a nic

 19. Olii
  06.08.2009 na 14:24 | #19

  ahoj.. chtěla jsem se zeptat, na co mám chytnout mořského koníka.. Četla jsem tady někde na mrkev.. A na kupovanou nebo ze zahrádky ? Děkuju moc..

 20. 06.08.2009 na 14:37 | #20

  na mořského koníka stačí obyčejná mrkev z obchodu s jídlem, pak už jenom trpělivost než ho chytíš

 21. 06.08.2009 na 14:40 | #21

  koník se chytá docela těžko … hodně mrkví je třeba 😀

 22. Olii
  06.08.2009 na 14:41 | #22

  Tak jo děkuju 😀 jdu na to…

 23. Faitamos
  06.08.2009 na 16:15 | #23

  Já mám problém, zasadila jsem stromy,vyrostly mi,ale není na nich ovoce. Co se má udělat?

 24. 06.08.2009 na 17:40 | #24

  ovoce začne růst po pár dnech 😉 je to tak normální

 25. 06.08.2009 na 19:08 | #25

  scháním okno s výhledem na Paříž, koloseum nebo moře – tato okna již nejsou k dostání v obchodech, vyměním za jiné věci, pokud někdo máte a nepotřebujete, ozvěte se

 26. 06.08.2009 na 19:30 | #26

  zdá se, že dneska přibyly nové druhy ryb, tak hurá lovit 😉

 27. michela
  06.08.2009 na 20:36 | #27

  ahojky chci se zeptat ja se lovi ty ryby, diky

 28. 06.08.2009 na 20:40 | #28

  Václav Hynouš :

  taky nám trvalo s Alčou než jsme na to přišli.. musíš vybrat jídlo klikem, pak kliknout na mazlíčka, on ho hodí do vody.. jak se začne škubat návnada, začneš tahat, tak že držíš myš na zvířátku a ono přitahuje.. jak se začne ryba škubat, objeví se bubliny a začne červenat prut, tak přestaň tahat.. až se to uklidní, tahej.. takto dotáhneš rybu až k sobě.. snad ti to pomůže :-D

  na tuto otázku jsem již odpovídal dříve, toto je citace

 29. Olii
  06.08.2009 na 22:11 | #29

  nove druhy?? a na co chytas?

 30. 06.08.2009 na 22:20 | #30

  jj dnes přibylo dost nových, na různá jídla střídavě, koukni na screeny místností do akvárek a řekni si, kterou chceš

 31. Olii
  06.08.2009 na 22:31 | #31

  no tak jak si ulovil tu srdickovanou a zlatou??

 32. 06.08.2009 na 22:33 | #32

  zlatou na citron, srdíčkovou na hamburger myslim

 33. Olii
  06.08.2009 na 22:38 | #33

  tak jo dekujuu mooc 🙂

 34. 07.08.2009 na 10:12 | #34

  Já si myslim, že nelze říct na co ty ryby jdou, … prostě tam házejte všechno možný a oni se na to chytí 😉 Házela jsem citrony a vypadly mi 4 nový ryby.

 35. Baru
  07.08.2009 na 10:31 | #35

  No tak mám srdíčkovou a další koukneěte ke mě domů koupila sem si akvárko za 3 000 a sou tam nej rybky co sem kdy chytila 😀

 36. Denisa
  07.08.2009 na 12:27 | #36

  Prosím vás nevíte někdo náhodou jak dostanu co nejrychleji peníze??.Ale nechci to platit platební kartou

 37. 07.08.2009 na 13:04 | #37

  Jo holka, tak to si musíš střádat jako do prasátka 😀 My to hrajem půl roku, tak proto máme vybavenější domek 🙂

 38. Magda
  07.08.2009 na 13:11 | #38

  Ahoj…chtěla bych se zeptat,jak se chytají ty ryby.Vím jak,ale ještě jsem žádnou rybu nechytla a tak nwm,jestli je nechytám nějak špatně poraďte pls

 39. 07.08.2009 na 13:16 | #39

  dojdeš k rybníku, kliknutím vybereš jídlo, klikneš na mazlíčka, on ho hodí do vody, jak se začne škubat návnada, začneš tahat držením myši na zvířátku, jak se objeví bubliny a začne červenat prut, tak přestaň tahat, až se to uklidní, tahej.. takto dotáhneš rybu až k sobě
  chytej na levná jídla, ryby se střídají, až budeš chtít speciální ryby, použiješ dražší jídlo 😉

 40. Magda
  07.08.2009 na 13:26 | #40

  thx,snad to půjde 🙂

 41. Denisa
  07.08.2009 na 14:06 | #41

  Tak dík alespoň si nemusím lámat hlavu jestli je na to nějaký trik

 42. 07.08.2009 na 17:02 | #42

  Tak jasný, že triků je spoustu … třeba jsem slyšela že je nějakej cheat na prachy a pak máš všechno za dvě zlatý, ale psali, že to je na Myspace. A tam jsou opožděný, ještě tam snad ani nemaj ryby.
  Radši hraj poctivě, je to lepší 😉

 43. Mrkew
  08.08.2009 na 10:02 | #43

  Ahoj..hale nevis nejakou stranku venovanou tyhlety hre…v cestine….

 44. 08.08.2009 na 10:22 | #44

  žádná taková česká stránka není, v češtině nalezneš leda nějaké diskuze nebo krátké články

 45. Denisa
  08.08.2009 na 11:18 | #45

  Někde jsem slyšela že na přidávání peněz je nějaký GMB nevíte o tom něco??

 46. 08.08.2009 na 11:23 | #46

  GMB, BMB a RMB jsou krabice s náhodným obsahem, dají se koupit v Mystery obchodě, RMB = red mystery box = červená magická krabice, BMB = modrá, GMB = žlutá největší
  někdy se vyplatí je koupit, jindy je to ztrátové, každopádně jsou v nich některé pěkné věci, časem přibývají nové a některé zase naopak mažou

 47. Denisa
  08.08.2009 na 12:17 | #47

  Já jsem si koupila tu žlutou za 50 pak jsem to doma otevřela a měla jsem tam nějakou mašli ale když jsem klikla na tu krabici s věcma jak je mýdlo,hřeben atd. tak jsem ji tam neměla nevite proč?

 48. 08.08.2009 na 12:20 | #48

  protože mašle je oblečení, tím pádem ji máš mezi ostatním oblečením 😉

 49. Denisa
  08.08.2009 na 15:30 | #49

  no jo vlastně už vím dík

 50. Olii
  09.08.2009 na 10:22 | #50

  ahoj.. jeste bych se rada zeptala :D.. proc mi nic neroste na stromech?? mam strom uz asi pres tyden a nic na nem jeste nevyrostlo.. 🙁 nevite co s tim??

Stránky s komentáři
 1. Žádné zpětné odkazy