Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 57 844
 1. majka :-) :-) :-)
  17.04.2010 na 13:17 | #1

  @majka 🙂 🙂 🙂
  ale ja som to sebe nehekovala, ale tej kamoskee

 2. 17.04.2010 na 18:33 | #2

  2 playfish cash přibyly všem hráčům.

 3. _VeRCa_
  17.04.2010 na 19:29 | #3

  @majka 🙂 🙂 🙂
  ahojky, ale já mám taky 2 fishky, tak to asi nebude tím hackovaním.

 4. majka :-) :-) :-)
  18.04.2010 na 20:41 | #4

  @Alča
  a ja som bola v tom ze sa mi to konecne podarilo taak nic lebo ja som vlastne riadny kripel a ja pomali na pociitaci newem ani prograam nainastalowat mno len na linuxe ale teraz maaame windows tak to akosi uz newem no newadii

 5. 19.04.2010 na 14:40 | #5

  2 playfishe nepřibyly jen tak všem, ale těm co hrají hotel city… pak v 10 jsou + 4, takže 6 a v 25 se přičtou další 4, takže dohromady jste jich mohli dostat 10

 6. majka :-) :-) :-)
  20.04.2010 na 18:07 | #6

  @Jóža
  ja hraam hotel city a dostaôa som len 2 ale mozzno to je tiim ze no newem ale asi faan hotel city a newes ci ete buduu chodit??

 7. Martin
  21.04.2010 na 14:08 | #7

  Jak získám playfish rybičky na Pet society?

 8. 23.04.2010 na 14:09 | #8

  V Pet je opět novej Hideeni, vypadá jak kosmonaut či něco podobného, tak zveřejňujte dárečky 🙂

 9. majka :-) :-) :-)
  23.04.2010 na 15:21 | #9

  @Alča
  uz viem, niektore veci su tam fakt pekne

 10. 29.04.2010 na 07:18 | #10

  @Alča
  už mám všetky… 😀

 11. majka :-) :-) :-)
  29.04.2010 na 13:32 | #11

  @Jóža
  ja mam asi dve

 12. Štěpánka
  03.05.2010 na 20:51 | #12

  poradte, nevim jak ziskat ty modry body vedle penez

 13. majka :-) :-) :-)
  13.05.2010 na 20:18 | #13

  @Štěpánka
  to si musis kupit v bankomate v tom obchode, kde sa daju kupit veci len za tie modre peniaze, ale kupuju sa za normalne peniaze, tak sa to moc neoplati

 14. Evrafon
  20.05.2010 na 19:21 | #14

  Nejlíp si vyděláte tim, že budete mejt sousedy mejdlem (samozřejmě pokud kolem nich lítaj mouchy :D) každých pár vydrbání vám přibyde 20 coinů.

 15. 20.05.2010 na 19:37 | #15

  @Evrafon
  nejrychlejší způsob, jak přijít k mincím je založit si nový profil na Facebooku pod vymyšleným jménem (fake), spustit v něm hru Pet society, nakoupit věci a poslat si je do svého skutečného profilu – na jeden takový účet lze nakoupit a poslat 7 GMB, pak ho smažete z přátel až si to pošlete, podle mě je hloupost si ho nechávat v přátelích třeba kvůli návštěvám za pár zlaťáků
  další riskantní způsob je protáčet GMB – nakoupit třeba 3, kouknout co je tam za věci, prodat je a za výdělek koupit nové, někdy to vynáší, ale většinou je to ztrátové, ale to je způsob jak získat nové věci z krabic
  já už Pet society nehraji, hlavně kvůli změnám, které tam provedli, pak už mám vše plně vybaveno a čekat, jestli se tam následující týden objeví nějaká nová pěkná věc mě nebaví, hrál jsem to přes rok společně s Alčou, která hraje ještě i teď, ale asi jenom kvůli jejímu blogu o hře

 16. nikola
  28.05.2010 na 17:34 | #16

  ahojky, ja mam taky Pet society

 17. betulinda
  03.06.2010 na 16:09 | #17

  ahoj, jde na facebooku nějak zrušit účet?

  děkuju za odpověd

 18. 03.06.2010 na 16:12 | #18

  ano, přes položky Účet/Nastavení účtu v nabídce Zrušit účet
  po opětovném přihlášení se obnoví

 19. majka :-) :-) :-)
  07.06.2010 na 19:06 | #19

  @Václav Hynouš
  akoze obnovi aj, ze tam bude to co tam bolo?

 20. 07.06.2010 na 19:09 | #20

  přesně tak

 21. majka :-) :-) :-)
  13.06.2010 na 12:30 | #21
 22. 17.06.2010 na 16:50 | #22

  Už je i kopání… 🙂 ale je také čudné… 🙂 ale mám všechno… 🙂

 23. nini
  20.06.2010 na 18:21 | #23

  přišla jsem na nový zpusob jak si vydělat jednou za týden si tím vydělám 80 000 je to super zpusob! a navíc mě baví! 😀 🙂

 24. majka :-) :-) :-)
  25.06.2010 na 13:36 | #24

  @nini
  ako?

 25. _VeRCa_
  27.06.2010 na 17:31 | #25

  @nini
  jaký?

 26. nini
  04.07.2010 na 21:20 | #26

  @_VeRCa_
  přidej si mě na fb jen tak někomu to neříkám 🙂 🙂

 27. maky
  15.07.2010 na 21:53 | #27

  Ahoj, kde se kupuje pes?

 28. 18.07.2010 na 21:03 | #28

  @maky
  V Outdoor – Petlings, kdyžtak prozkoumej můj blog tuny-petsociety.blog.cz a dozvíš se víc věcí 😉

 29. štěpa
  22.07.2010 na 16:34 | #29

  @Jóža
  ahoj,těmi číslicemi v posledním příspěvku myslíš levely?

  @nini jak se jmenuješ na fb?

 30. lili
  27.07.2010 na 15:25 | #30

  ahoj, jeste nemam fisky, proc? 🙂

 31. 27.07.2010 na 16:52 | #31

  @lili
  jdou koupit za peníze, sami nepřibývají

 32. Svatava Pojslová
  08.08.2010 na 21:27 | #32

  prosím, mě se ztratili psi a kočky a tam píšou , že je mam najít. ale kde je mám hledat u přátel v domě nebo kde?? prosím poradte..čekám

 33. 08.08.2010 na 23:55 | #33

  @Svatava Pojslová
  ve hře se ti objevil vlevo takový bílý ksicht se slzou, na ten klikni a buď:
  1. se ti přidá příspěvek na tvou zeď a když ti na to klikne někdo z přátel, změní se na usmívající, potom na něj klikneš a zvířátka se objeví
  2. si je vykoupíš, za každé 200 mincí, platí se najednou za všechny (např. máš psa, kočku a leoparda = zaplatíš 600 a objeví se okamžitě)

 34. Alík
  14.08.2010 na 09:20 | #34

  hele kolikátý maš level? já 32

 35. 14.08.2010 na 09:42 | #35

  Já jsem na 34. úrovni.

 36. 14.08.2010 na 11:55 | #36

  Já 38 😛

 37. kajka
  19.08.2010 na 09:22 | #37

  ahoj, víš jak máš na levé straně takový růžový dáreček? no tak já na to kliknu, objeví se mě to na zdi a já nevím, jak to mám otevřít, teď nedávno tam byl takový telefon nebo růžové kapesníky, já fakt nevím, jak to mám otevřít … 🙂

 38. 19.08.2010 na 11:38 | #38

  @kajka
  To jsou dárky pro tvoje přátele, ne pro tebe. Klikneš na dárek, otevře se ti tabulka, komu to chceš poslat a pošleš. Na zdi se ti nic neobjeví. Pokud oni pošlou tobě, v pravé části FB budeš mít upozornění na Pet Society gift, ty ho buď přijdeš nebo ne.

 39. kajka
  19.08.2010 na 13:58 | #39

  jo chápu, dík 🙂

 40. sara
  19.08.2010 na 14:01 | #40

  ahoj, mám level 30 a ještě jsem nedostala novej prut, kdy ho dostanu, a nebo jak si ho získám? 🙂

 41. 19.08.2010 na 21:01 | #41

  @sara
  Nezískáš, ani nijak nedostaneš 😉 Nejde to 🙂

 42. sabinka-XXX
  20.08.2010 na 09:21 | #42

  jakto, že nemám ty fishky, když ostatní děcka je mají? prý se to získává přes kredit z mobilu, ale já nevím, jak to mám udělat 🙂 🙁

 43. 20.08.2010 na 14:28 | #43

  @sabinka-XXX
  Je to jednoduchý, Vašek tu návod nemá, ale já ho na svém blogu mám. Mrkni se na http://tuny-petsociety.blog.cz/1007/playfish-cash a pak už to budeš mít jasno.

 44. Alík
  21.08.2010 na 14:01 | #44

  já už mám 33. level

 45. majka :-) :-) :-)
  31.08.2010 na 17:38 | #45

  neviem cim to je, ale ja som raz prisla na pet society, mala som vtedy level 47 a potom mi tam skocili take tabulky a ked som vsetky odklikala, tak som mala level 100, ale fakt neviem, co som spravila, no vtedy som si tie tabulky citala, ale uz si nepametam co tam bolo

 46. 31.08.2010 na 19:08 | #46
 47. majka :-) :-) :-)
  01.09.2010 na 12:16 | #47

  @Alča
  ale ja som nic urcite nespravila

 48. 01.09.2010 na 14:08 | #48

  @majka 🙂 🙂 🙂
  Neposlal ti někdo nějakou věc?

 49. majka :-) :-) :-)
  11.09.2010 na 18:38 | #49

  @Alča
  nie

 50. Peppy
  31.10.2010 na 09:03 | #50

  Máš pěknou Hallowenskou místnostku 🙂

Stránky s komentáři
 1. Žádné zpětné odkazy