Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 625
 1. 09.08.2009 na 10:24 | #1

  počkej pár dnů, ono začne růst, nijak to uspěchat nelze 😉

 2. Olii
  09.08.2009 na 11:23 | #2

  tak dobre.. jinak dekuju 🙂

 3. Nikča
  09.08.2009 na 13:09 | #3

  ahoj, prosím pomož mi, já jsem chtěla mít víc peněz, mám jen 124,- kč a dům taky menám moc zařízený, prosím neexistuje nějaký cheat nebo něco, jo a prosím jak se vybírají penízky z banky

 4. 09.08.2009 na 13:26 | #4

  for Nikča: Jestli chceš vybírat peníze z banky, tak musíš obětovat pár svých peněz a sms. To bych ti nedoporučovala… si to tam přečti, kolik za to chtěj …
  Jinak cheaty neznám, prostě musíš šetřit a ne rozhazovat za šmejdský levný věci 😉 Choď na stadion a navštěvuj přátele, to ti jediný přidá peníze.

 5. 09.08.2009 na 13:31 | #5

  jak pravila Alenka, banka a cash shop jsou za reálné peníze, na čemž tvůrci hry vydělávají
  o vydělávání mincí v Pet society jsem psal v 2. odstavci článku, ještě bych podotkl, že se nejedná o Kč (koruny český), ale mince či zlaťáky

 6. Helena
  10.08.2009 na 01:43 | #6

  Ahoj Nikčo, když potřebuješ peníze, tak nejúčinnější je přidat si do přátel co nejvíce lidí, kteří hrají PS. Za prvních padesát návštěv dostáváš po 50 mincích, za dalších 25 po deseti a za dalších 25 po pěti… když si do přátel přidáš stovku lidí, tak máš denně cca 1.400 jenom za návštěvy (ještě víc, pokud každé zvířátko vydrbeš a umyješ) a ještě víc, pokud ti přátelé aktivně hrají.
  Stačí si udělat uživatelskou skupinu, která z tvých informací neuvidí než jméno a hlavní fotku, a můžeš si přidat X cizích lidí.
  Peníze (coins) z banky jsou za normální peníze, buďto přes premium SMS nebo přes Paypal… SMS je obzvlášť velká zlodějina, ale ani Paypal se imho nevyplatí… Pokud už něco, tak se vyplatí koupit si peníze do cash shopu (Playfish cash) – základní nábytek (bez nějakých speciálních efektů) je tam poměrně dost levný a přitom nádherný… za stovku kreditu se dá pořídit 20 PF cashů, což dá postel, sofa, toaletní stolek a celou kuchyňskou linku, všechno stejně parádní jako z Luxury shopu.
  Je to hra, která vyžaduje určitou trpělivost, ale ujišťuji tě, že když to budeš hrát nějakou dobu, tak budeš naříkat že domeček má jenom deset pokojů a ty nemůžeš vystavit všechny ty krásné věci co máš 🙂

 7. 10.08.2009 na 08:29 | #7

  přesně tak, ještě každý den dostaneš za návštěvu odměnu 50, 100, 500 nebo i 1000 mincí
  ze začátku hraní chceš mít vše a časem po delší době pravidelného hraní se budeš rozhodovat jaké místnosti dát přednost

 8. Nikča
  10.08.2009 na 12:03 | #8

  Moc vám děkuji za rady a můžu se ještě zeptat, čím dostanu takovou rybu, jak mám nahoře, tak to taky můžu nějak získat?

 9. 10.08.2009 na 12:27 | #9

  jakou rybu máš na mysli?

 10. Nikča
  10.08.2009 na 12:28 | #10

  no ona je tam nahoře jako taková modrá a kupují se za to věci v cash shopu

 11. 10.08.2009 na 12:29 | #11

  to jsou právě ty playfish mince, jak se kupují za reálné peníze 🙂 za ně si pak můžeš kupovat věci, který nelze koupit za klasický mince

 12. Nikča
  10.08.2009 na 13:41 | #12

  aha moc díky, jo a prosím jak získám ty 2 druhy prutů promiň, že tě tak otravuju, ale pet society hraji jen týden a stejně nechápu, jakto že máš tak klásný domek, prosím dej si mě mezi přátele jsem tam jako Nikitka1998@sezmam.cz

 13. 10.08.2009 na 14:04 | #13

  celkově jsou 4 pruty, ten základní má každý a další 3 se dají vylovit v rybníku údajně na obří zeleninu, mě se to zatím nepodařilo
  já hraju Pet society se svou přítelkyní, která mě na to nalákala už přes půl roku, tak se nediv, že za týden nemáš místnosti na stejné úrovni 😉

 14. Nikča
  10.08.2009 na 19:00 | #14

  Ju dík

 15. Magda
  11.08.2009 na 13:16 | #15

  @Václav Hynouš
  ty sis ty playfish mince koupil? 😀

 16. 11.08.2009 na 17:01 | #16

  nn to je zlodějna 😀

 17. Magda
  11.08.2009 na 17:10 | #17

  @Václav Hynouš
  tak za co sis koupil tu fontánu?!?

 18. 11.08.2009 na 19:56 | #18

  to byl týdenní speciál minulý týden, taky jsi si mohla koupit v luxury 😉

 19. Dodo
  11.08.2009 na 21:58 | #19

  Cau cau, krasny barak… Ale chci se zeptat jak se rybari, ja koupim nejake jidlo a jdu k jezeru, no nahodim a az neco zaskube, tak kliknu na peta a drzim… Jenze jak uz to pritahuju, tak to dycky rupne a odplave a jidlo nazmar… 🙁 chci ze zeptat v cem delam chybu, diky

 20. 11.08.2009 na 22:09 | #20

  nesmíš tahat, když to bublá… už jsem to psal asi čtyřikrát v komentářích

 21. ELcoyote
  12.08.2009 na 09:28 | #21

  na co se dá chytit pyraně? a ten koník sem slyšel že na mrkev ale z krámu nebo vypěstovanou?

 22. 12.08.2009 na 09:35 | #22

  piraňa se chytá na šunku (rare steak), ale podaří se to zřídka
  na mořského koníka stačí koupená mrkev

 23. ELcoyote
  12.08.2009 na 09:37 | #23

  jo díky a na co se dá chytit ten hnědý pes?

 24. 12.08.2009 na 09:41 | #24

  na kost 🙂

 25. ELcoyote
  12.08.2009 na 09:45 | #25

  jo 😀 dík

 26. Babir
  14.08.2009 na 12:28 | #26

  Pro Dodo:Když zvíře začne tahat tak na něho klikni a drž.Až se ale začne vlasec červenat tak zvíře pusť jinak se vlasec přehřeje a rupne.Na kost chytnete psí rybu a oliheň.Na mrkev vím že korál a asi toho koníka jak říkáte….Jo a plsík když mi vyroste zelenina ta s puntíkami a má tvar srdce no tak když mi vyroste na large a já ji vytáhnu tak vždycky mi zhnije.Plsík co s tím mám dělat?

 27. Babir
  14.08.2009 na 12:30 | #27

  Joa pls na co se chytne ryba co vypadá jak pomeranč?

 28. Babir
  14.08.2009 na 12:37 | #28

  jo a sardinka se chytá taky na mrkev.

 29. Babir
  14.08.2009 na 12:55 | #29

  plsík když mám např. 2 chobotnice v akvárku můžou se jim další narodit?

 30. 14.08.2009 na 17:40 | #30

  for Babir: Tak jsem se zasmála a příště si nech ty svoje stupidní otázky radši pro sebe.
  Sardinka se chytá na cokoliv, ne jenom na mrkev. A pomerančová logicky se chytne na pomeranč ze zahrady.

  A vy ostatní nepište na co se co chytá, protože je to o náhodě. Lze chytit na jedno ovoce několik druhů.
  Když vám vyroste zelenina na large a vy ji vytáhnete shnilou, tak s tim nic nenaděláte, občas se to stává.

 31. 14.08.2009 na 19:43 | #31

  K těm rybám fakt nepište na co jste jakou chytili, je to náhodné, zbytečné a logické. Musíte to zkoušet a mít všechny ryby je blbost. Já mám téměř všechny dostupné, ale v akváriu mám stejně jen pár nejlepších.
  Když se potřebujete zeptat, jste vítáni, rád pomůžu. Ale pokuste se popsat problém stručně a výstižně do jednoho komentáře.

 32. Babir
  15.08.2009 na 21:19 | #32

  pro Alenka:Jako že nic ale psala jsi že je jedno jake jidlo bo se na to muže chytit cokoliv.Takže pomerančová ryba se může chytit taky na cokoliv.A chytani je stejně na krachovani…asi takhle.No protože koupíš třeba pohár za 150,- a ulovíš botu za 0Kč

 33. 15.08.2009 na 22:14 | #33

  for Babir: Musíš ale u toho myslet víš. Je logický, že pomerančová jde na pomeranč, banánová na banán, jablková na jablko. Na co se chytá jahodová? Překvapivě na jahodu. A na pohár za 150 je asi jasný, že nechytíš zrovna pyraňu, ale prostě „normální“ ryby a harampádí.
  A s penězma mi to nedělá problém, já mám peněz dostatek. Je to spíš pro zkrášlení domečku.
  Jinak ode dneška jsou nový dvě kořisti – Red salmon a Clam with pearl. Oboje chytnete na sýr.

 34. 15.08.2009 na 22:21 | #34

  Neházejte do vody drahé jídlo, chytejte na jablka za 5, maximálně na sýr za 10. Na to získáte 70 % ryb. Zbytek je logický, podle tvaru si snadno odvodíte jaké ovoce nebo zeleninu potřebujete. 🙂

 35. 15.08.2009 na 22:50 | #35

  Kdyžtak zavítejte na můj blog a tam si ryby můžete prohlédnout.

 36. Babir
  17.08.2009 na 10:03 | #36

  To vim akorat že na jahodu chytim vzdycky lahev,botu atd. a na pomeranč chytím kraba no tak….a vim že na pohár nic nechytíš,akorát tak botu.Na krabici se srdíčkama asi nic nechytíš když tak lovefish a na sýr chytíš ty nové nebo cheesefish

 37. 17.08.2009 na 10:08 | #37

  Jasný, ono to nejde hnedka na poprvé víš … to by ty ryby měl každej, musíš mít trpělivost a furt to zkoušet. No na srdíčkovou krabici asi fakt nic nechytíš no 😀 Lovefish se chytne na cokoliv, třeba taky na ten sýr.

 38. Mrkew
  18.08.2009 na 07:52 | #38

  Václav Hynouš :
  více zahrad nebude, za nové úrovně je nové mýdlo, kartáč, frisbee, míč, švihadlo nebo nová místnost do domu
  Level 1
  N/A
  Level 2
  New Arrival
  Basic Ball
  Level 3
  Learner
  Basic Frisbee
  Level 4
  Playful Pet Basic Skipping Rope
  Level 5
  Fresh Face
  Bigger House with two rooms, Portable TV
  Level 6
  Promising Prospect
  Better Soap
  Level 7
  One To Watch
  Better Ball
  Level 8
  Growing Talent
  Better Brush
  Level 9
  High Achiever
  Better Frisbee
  Level 10
  Popular Pet
  Better Skipping Rope
  Level 11
  Influential Pet
  Bigger House with three rooms, Digital TV
  Level 12
  Rising Star
  Super Soap
  Level 13
  Established Presence
  Super Ball
  Level 14
  Society Stalwart
  Super Brush
  Level 15
  Famous Pet
  Super Frisbee
  Level 16
  Media Darling
  Super Skipping Rope
  Level 17
  High Profile Pet
  Bigger House with four rooms, Plasma TV
  Level 18
  VIP Pet
  Lovely Soap
  Level 19
  Celebrity Pet
  Golden Ball
  Level 20
  It Pet
  Golden Brush
  Level 21
  A-List Pet
  Golden Frisbee
  Level 22
  Renowned Pet
  Golden Skipping Rope
  Level 23
  Superstar Pet
  Bigger House with five rooms
  Level 24
  Hollywood Pet
  Aqua Soap
  Level 25
  Megastar Pet
  Pro Ball
  Level 26
  Platinum Pet
  Crystal Brush
  Level 27
  Uberstar Pet
  Star Frisbee
  Level 28
  Ultimate Achiever
  Expert Skipping Rope
  Level 29
  Superb Pet
  Bigger House with six rooms
  Level 30
  Heroic Pet
  Golden Star Soap
  Level 31
  Royal Pet
  Crystal Ball
  Level 32
  Historic Pet
  Ruby Brush
  Level 33
  Super Pet
  Gem Frisbee
  Level 34
  All-Time Great
  Star Skipping Rope
  Level 35
  Ultimate Pet
  Level 36
  Ruby Renowned Pet
  Heart Soap
  Level 37
  Ruby Superstar Pet
  Ruby Ball
  Level 38
  Ruby Hollywood Pet
  Sapphire Brush
  Level 39
  Ruby Megastar Pet
  Sapphire Frisbee
  Level 40
  Ruby Platinum Pet
  Level 41
  Ruby Uberstar Pet
  New Room
  Level 42
  Ruby Ultimate Achiever Pet
  Sapphire Heart Soap
  Level 43
  Ruby Superb Pet
  Sapphire Ball
  Level 44
  Ruby Heroic Pet
  Rainbow Brush
  Level 45
  Ruby Royal Pet
  Rainbow Frisbee
  Level 46
  Ruby Historic Pet
  Sapphire Skipping Rope
  Level 47
  Ruby Super Pet New Room

  No ja nevim ale ty veci dostavam uplne jinak nez to tady mas napsane…neni toto ta stara verze z myspace?

 39. 18.08.2009 na 14:49 | #39

  Je to dobře! Nevim, kde si na to přišla…

 40. Olii
  18.08.2009 na 16:23 | #40

  jde vám dneska pet? 🙁

 41. 18.08.2009 na 17:13 | #41

  ne, je tam maintenance
  snad se dočkáme příjemných novinek 🙂

 42. Olii
  18.08.2009 na 17:18 | #42

  to taky doufám.. 😀 snad to už brzy půjde

 43. 18.08.2009 na 19:11 | #43

  nejspíš až pozdě večer nebo zítra

 44. DragonCZe
  20.08.2009 na 09:48 | #44

  @Nikča
  CHeaty sou,je jich hrozně moc,bez na youtube.com a tam mas miliony navodů

 45. 20.08.2009 na 15:26 | #45

  @DragonCZe
  Na youtube je jedno velký ho*no, např. hodinu kartáčujete zvířátko a za to vám po jedné minci přibydou peníze. To je teda fakt něco, až k smíchu! A dalších podobných blbostí tam je mraky. Ale je to na nic vám řeknu. Když už chcete prachy, tak si na nějakej způsob logicky přijdete sami a nemusíte dělat takový ubohosti, jako na YT.

 46. 20.08.2009 na 16:05 | #46

  Cheaty jsou fakt trapnost, o nich sem nic nepište, nechci tu žádné podvody a ani vzkazy typu „přidej si mě“. To rovnou budu mazat.

 47. Nikča
  20.08.2009 na 18:31 | #47

  tohle je pro DragonCZe
  vůbec to neumím podle toho návodu

 48. DragonCZe
  20.08.2009 na 21:35 | #48

  @Alenka
  No já necheatuju,jenom sem to jednou skusil na starym učtu,nevim jaky blbosti tam vidis,ale ja jen zapnu cheat engine,prodam jablko,pak to tam nekde freeznu (po tom co si to nastavim) zapisu si kolik chci penez treba ze stromku a vypadne třeba 20 000 jen z jednoho stromku 🙂 Ovšem to už si pak človek moc neuzije

 49. DragonCZe
  20.08.2009 na 21:40 | #49

  Takže já sem AntiCheat a mám pár otázek,jelikož to taky hraju a nejsem u toho furt tak si info moc neschanim…
  1.Jak často se obnovujou plody na stromech,protože ja mel za asi týden jen 2 plody ze sedmi stromku a to ty dva plody byly z jendoho a zbytek nic,tak jestli vubec delaj plody vsechny stromky
  2.Na co se dá chytit Octopus to je taková ta chobotnička,pak jak chytím mořskýho koníka a sorry jestli to tu je ale opravdu mam malo casu abych to tu hledat tak prominte´.Díki a čus

 50. 20.08.2009 na 21:45 | #50

  anticheat je zajímavá přezdívka
  chobotnice leze snad na vše, až je to otravné, házej tam levné jídlo do 10, koníka chytneš na mrkev z obchodu, ale nevylézá často, tak to chce trpělivost

Stránky s komentáři
 1. Žádné zpětné odkazy