Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 633
 1. 20.08.2009 na 21:56 | #1

  S těma stromkama to neví asi nikdo … Mě taky za týden vyrostly asi jen dva plody, nevim … asi to chce trpělivost.

 2. 20.08.2009 na 22:03 | #2

  o stromech mi nemluvte 😀 jak rostou je dilema, ale pravidelně najednou asi ne, když jsem sklidil všechny naráz, tak plody přibývaly na všech odlišně
  já se snažím už snad 2 týdny zasadit třešeň a furt rostou ty, co nechci 😛

 3. DragonCZe
  20.08.2009 na 22:17 | #3

  může mi někdo říct kolik je druhů atd.? já mam jeden banánovník (takovej zelenej dlouhý listy, pak takovej růžovej s nejakýma kuličkama (to neni plod je jich hafo a sou barevny :D), pak mám ještě jeden druh, vypadá to jako palma a je z toho takovej zelenej kokos 😀 no a jsou i další?

 4. 20.08.2009 na 22:22 | #4

  koukni na ty moje obrázky v článku, tam jsou všechny druhy stromů kromě růžového s třešněmi, který je tam nově 😉

 5. DragonCZe
  20.08.2009 na 22:23 | #5

  tak mi chybí dva 🙁 jo a na co chytim takovýho toho hnědýho PejskoRybu, myslim že to je puggyfish nebo tak nějak, můžu ho chytit na ty kosti za 6 mincí?

 6. 20.08.2009 na 22:27 | #6

  Puppy fish, jelikož je to pes, tak se překvapivě chytá na kost
  ne kost není sušenka ve tvaru kosti za 6, ale kost za 100 mincí

 7. DragonCZe
  20.08.2009 na 22:29 | #7

  kua a já těch sušenek koupil jak nasráno 😀 cca kolik těch kostí je potřeba?

 8. DragonCZe
  20.08.2009 na 22:31 | #8

  Ale tak aspoň za ty sušenky je ten octopus, jediný + 😀

 9. Nikča
  21.08.2009 na 09:29 | #9

  DragonCZe
  Jo já vím tobě se to řekne, ale já s PC moc neumím, poradíš mě???

 10. 21.08.2009 na 09:38 | #10

  záleží na tobě kolik si těch kostí koupíš, třeba jí chytneš napoprvé a pak ti zbytečně zbydou 🙂

 11. 21.08.2009 na 11:43 | #11

  Nepište sem nic o žádných cheatech, že se nestydíte, takhle podvádět! Pak vás ta hra přestane bavit …

 12. Nikča
  21.08.2009 na 12:50 | #12

  Já vím ale já nechci podvádět jen mě řekla kámoška jestli bych jí to nezistila a naprosto stebou souhlasím že je to podvod a že mě to pak nebude bavit

 13. 21.08.2009 na 13:32 | #13

  Mimochodem je jedna nová ryba v rybníkách a jeden dekorativní úlovek. Můžete mrknout na můj blog, jak vypadají.

 14. 21.08.2009 na 13:38 | #14

  jojo modrá Catfish je ještě poslední pěkná rybka, co mi schází do sbírky, pak už zbývá jen hamburgerová, která bude na 90 % přístupná příští týden

 15. 21.08.2009 na 14:52 | #15

  To si dokonce troufnu říct, že na 100 % bude příští týden a zase jeden dekorativní předmět 😉

 16. Babir
  21.08.2009 na 17:32 | #16

  Ja mam tresen a nwm jestli to poznate podle toho jak to vypada kdy to zasadite ale ty listky u toho vypadaly jak od palmy a kdyz je vetsi ze uz ma mensi korunu a je zelena tak to neznamena ze mate normalni strom.A plsik existuje cherry fish?

 17. Nikča
  21.08.2009 na 17:58 | #17

  ahoj, můžu se jen zeptat, jestli chytil někdo z vás už prut nebo perlu a když jo, tak na co?

 18. 21.08.2009 na 17:59 | #18

  třešeň vypadá jak palma jo? 😀 já myslel teda, že vypadá jak jabloň nebo pomerančovník, toto jsem hned vytrhával

 19. 21.08.2009 na 18:25 | #19

  Prut je taky záhada, jak ho dostat. Nikdo z nás neví. Jinak perlu – clam with pearl jsem chytla na sýr. Koukni na t-u-n-y.blog.cz 😀

 20. 21.08.2009 na 18:31 | #20

  prut už jsem psal, že někdo vylovil v rybníku na zeleninu, ale neni to nijak podložené a mě se to nepodařilo, proto bude lepší vyčkat, až bude jistota

 21. Babir
  21.08.2009 na 19:32 | #21

  mno ja mam vetsinu tech ryb…Orange fish,blue ram,dog fish,red salmon,clam with pearl atd.Jestli chcete muzete si me pridat,jsem tam jako Barbara byrtusová.

 22. Babir
  21.08.2009 na 19:35 | #22

  ee tresen tak nevypada.Ta moje tresen:Kdyz sem ji zasadila tak ty listky vypadaly jako by si zasadil palmu.Kdyz to vyrostlo tak ze to melo malou korunu tak to bylo zelený jako jablon nebo pomerancovnik.No ale když to vyrostlo tak to bylo ruzovy…mozna si tresen mel ale nevedel si to 😀

 23. 21.08.2009 na 19:40 | #23

  já mám všechny přístupné rybky až na dvě snad, ale stejně mám v akváriu jen pár nejhezčích
  třešeň jsem neměl ještě, vím že je růžová… no takže nakonec přeci jen říkáš, že vypadá jako jabloň a pomerančovník, když už roste nějakou dobu 🙂 na začátku po vhození semínka je to všechno stejné, pak to jde buď na palmy nebo na stromy s listím

 24. 21.08.2009 na 22:24 | #24

  tak jsem viděl tu třešeň u tebe a je to teda pořádnej stom, jsem zvědavej jak se to tam pak vejde, když je takovej velkej 😀

 25. Babir
  22.08.2009 na 11:56 | #25

  cauky,podle me ste dobri ze to hrajete asi pul roku a mate toho tak hodne…Ja to hraju asi….no rok je to urcite…a sem chuda dost.Mam 6 pokoju.V prvnim nic moc…sedačka a postel,v druhem kuchyň s koupelnou a v třetím akvarium za 1500 a za 3000.Plsik a vypadá palma s kokosy jak normal strom nebo ne?

 26. 22.08.2009 na 12:00 | #26

  Palma s kokosy vypadá jak banánovík – vlastně je úplně stejná, až podle koruny to poznáš 🙂

 27. Babir
  22.08.2009 na 12:32 | #27

  jo no kazdy den musim jakoby dat možnost strom vytrhnout abych zjistila jestli na stromě vedle tresne neco vyrostlo kdyz to ta třešeň zakrývá

 28. Babir
  22.08.2009 na 12:35 | #28

  diky takze mozna palmu budu mit a plsik existuje ryba cherryfish?Nebo dá se nějaká podobná chytit na třešně?

 29. Babir
  22.08.2009 na 12:39 | #29

  jo a poslala sem ti ty třešně protože mám další…tak dobrou chuť!:-D

 30. 22.08.2009 na 13:20 | #30

  for Babir: psala jsem ti na facebook, tak si to přečti …

 31. 22.08.2009 na 14:03 | #31

  mě to připadá taky, že hraju rok, ale když teď měli nedávno Pet society výročí rok hry, tak to rok nehraje asi nikdo, to by to musel začít hrát hned jak tu hru spustili
  třešňová ryba neexistuje 😉

 32. Babir
  22.08.2009 na 14:13 | #32

  a jak vypada bananovnik?

 33. Babir
  22.08.2009 na 14:16 | #33

  no ale ja to hraju asi od…září no…a sem strašnej chuďas bo sem to chvili hrala,pak sem na asi 4 mesice prestala a pak sem zase zacala hrat..a for alenka:me na facebook nic neprislo vis tak nwm…

 34. Babir
  22.08.2009 na 14:18 | #34

  tttyyy vogo nevite co je to za rostlina kdyz ma tmavozelene listy,to dole vypada jak hlava medveda xD a je to zelenina?

 35. Nikča
  22.08.2009 na 14:25 | #35

  nevím ale možná mrkev

 36. 22.08.2009 na 15:13 | #36

  banánovník je celá zelená palma, mám jí na zahradě na obrázku
  je tam nová zelenina, tak to je asi ono

 37. Babir
  22.08.2009 na 15:22 | #37

  cauky,kdyz chcete chytit konika tak si kupte tak asi 5 mrkví…mě se koník chytil na druhý pokus.Jinak na porek se mi strašně často chytá clam with pearl a na sýr ty různý blbiny 🙁

 38. Babir
  22.08.2009 na 15:41 | #38

  for nikča:Mrkev to není,mrkev je v small oranžová a tohle je světle hnědý..jestli máš facebook tak si mě přidej,sem tam jako Barbara Byrtusová a můžeš se podívat sama

 39. Babir
  22.08.2009 na 15:42 | #39

  dik ale myslim jak vypada když ten strom už má korunu ale malou.Stejně?

 40. rencha
  22.08.2009 na 16:00 | #40

  To je nova zelenina. Tusim, ze se jmenuje Petdrake nebo tak nejak 😉@Babir

 41. 22.08.2009 na 16:35 | #41

  Jj přibyla nová zelenina – homegrown petdrake. Jako nedávno přibyla třešeň a nová kytka. Myslim, že se do budoucna můžeme těšit na spoustu dalších květin, stromů a zelenin…

 42. 22.08.2009 na 16:39 | #42

  banánovník když roste tak vypadá stejně jako kokosová palma, prostě tam jsou takový dlouhý listy směřující nahoru, nedělá to korunu s listím

 43. Babir
  22.08.2009 na 19:02 | #43

  diky vsem!

 44. Babir
  23.08.2009 na 14:45 | #44

  me uz by neprekvapilo kdyby tam byl ananasovnik…. 😀 ale škoda že ty kytky nemužeš zalivat… 🙁

 45. 23.08.2009 na 14:55 | #45

  já bych radši měl hrušeň, ale třeba nás překvapí a dají tam jehličnan, na kterém budou růst šišky 😀

 46. 23.08.2009 na 15:04 | #46

  Hehe 😀

 47. DragonCZe
  23.08.2009 na 18:17 | #47

  Já mám růžovej srom a rostou z něj takový dortíčky za 80 mincí v obchodě se zelenými lístky (temí 80 si nejsem jistý)Tak nwm jestli to je třešen,název sem nečetl.

 48. DragonCZe
  23.08.2009 na 18:17 | #48

  a Alenka,ja si tě přidal a ty mě ne 🙁 chtěl bych mít v přátelích takový borce jako ste vy 😀

 49. DragonCZe
  23.08.2009 na 18:27 | #49

  Ne tak omyl,on neni ruzovej 😀 je stejnej jako na obrázku me zmatly ty barevny tecky 😀 a svetlost toho stromku

 50. 23.08.2009 na 19:17 | #50

  A jak se na fb jmenuješ?

Stránky s komentáři
 1. Žádné zpětné odkazy