Domů > Hry > Pet society

Pet society

Pet society je oblíbená aplikace na Facebooku. Pochází od společnosti Playfish, která provozuje i další úspěšné hry jako Restaurant city nebo Hotel city. Hrát lze i přes MySpace, Bebo nebo Cyworld. Drtivá většina hráčů jednoznačně využívá Facebook.

Pet society se dá přeložit jako zvířecí společnost. Na začátku si vytvoříte své zvířátko, které můžete během hry upravovat (jméno, tvar hlavy, oči, tlamu, barvu atd.). Vlastníte dům, kde vám postupně přibývají s rostoucími úrovněmi nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. 100. úrovně. Pokoje si vybavíte podle představ. Záleží na vaší tvořivosti, vkusu a množství nastřádaných mincí. K dispozici jsou obchody s nábytkem, potřebami (DIY – Do It Yourself), jídlem, oblečením, elektronikou, s luxusním zbožím (obchod Luxury zrušen a zboží rozděleno jinam) nebo zahradnictví. Předměty za Playfish mince (PFC) lze zakoupit v Cash shopu butiku (Boutique). PFC získáte koupí za reálné peníze, nelze je vydělat ve hře. Vždy na začátku týdne dorazí do obchodů nové zboží. Věci označené jako týdenní speciál (TWS – This Week Special), zmizí na konci týdne nebo po určené době z prodeje a nahradí je zboží nové. Dále můžete v městečku navštívit sportovní stadión, kavárnu nebo obchod se záhadnými předměty s překvapením (Mystery). V Mystery lze zakoupit i různé lektvary. Jsou 3 velikosti krabic s překvapením, největší se říká GMB (Gold Mystery Box). Pro snadnost hraní a orientaci v předmětech je ve hře možnost zobrazení přehledů věcí ze všech aktuálně dostupných druhů krabic a vajec s překvapením.

Zvířátku tedy vybavujete dům, oblékáte ho, krmíte, myjete a staráte se o jeho spokojenost. Pro zobrazení jeho potřeb byly dříve ve hře 3 stupnice, které značily hlad, spokojenost, čistotu. Nyní už je aktivní pouze stupnice s potřebou jídla. Mazlíček nemůže zemřít, i když bude mít ukazatele na minimu a budete ho dlouhodobě zanedbávat, bude však chodit sklesle, kolem hlavy mu budou létat mouchy a občas něco vytrousí z kalhot. Nelze nijak vynulovat hru, zrušit ji a začít hrát od začátku. Pet society je propojena s konkrétním účtem a můžete ji blokovat, po obnovení se ale načtou předchozí herní výsledky.

Peníze vyděláváte závoděním na stadionu (30 výhra), sportováním (skákání přes švihadlo, házení míče nebo frisbee – přibývá průběžně), získáváním pohárů (k dispozici je 17 druhů pohárů, každý může být bronzový, stříbrný nebo zlatý), navštěvováním zvířátek kamarádů (20-5, záleží na celkovém počtu vašich přátel, peníze jednou denně za návštěvu každého kamaráda; +10 mincí za aktivitu kamaráda – červený obrázek v přehledu kamarádů) (50 za návštěvu u každého zvířátka jednou denně).

Od 24. července 2009 můžete se svými mazlíčky rybařit. Lovit lze v rybníku uprostřed města. Ulovit jde spousta druhů ryb a mořských živočichů. Dále také mnoho harampádí a korálů. Přibývají postupně nové druhy ryb. Některé se dají chytit pouze na konkrétní návnadu. Úlovky nejdou posílat, dají se recyklovat nebo prodat za symbolickou cenu. Ryby nelze umístit volně do prostoru, musejí se vždy dát do akvária. Ulovit všechny druhy je obtížné, protože se úlovky velmi často opakují. Pro získání různých úlovků střídejte návnady. Lze mít maximálně 5 kusů od každého druhu.

návod na rybaření: Zajdi s postavičkou k rybníku a vyber některou ze svých potravin. Klikem na zvířátko se návnada hodí do vody. Jakmile se ryba zachytí na návnadu, tahej držením myši na svém zvířátku. Jakmile se začnou objevovat bublinky, pusť myš. Po chvilce se voda uklidní a můžeš znovu tahat, takto dopravíš rybu až ke břehu.

Od 28. září 2009 se dají sbírat a posílat mezi přáteli nálepky. Nelze je navzájem vyměňovat. Třídí se do 8 kategorií – jídlo, oblečení, nábytek, hračky, rostliny, ryby, potřeby a umění. Od každé z nich se dá získat 18 nálepek. Až nastřádáte 5 kompletních druhů v minimálně bronzové hodnotě (bronzové, stříbrné, zlaté), obdržíte bronzový pohár. Každý den lze odeslat konkrétnímu kamarádovi jednu nálepku. Obdržené nálepky můžete přetáhnout do svého alba nebo recyklovat. Recyklování samolepek je obdobné jako u klasické recyklace předmětů. Jsou tři hranice, kdy se dají body směnit (obdržíte nálepku podle hodnoty recyklace – 1 320 bodů bronzová, 2 640 stříbrný, 5 280 zlatá).

Od 1. února 2009 lze pořídit domácího mazlíčka. Kromě psa a kočky si můžete pořídit kojota, lva nebo leoparda. Za PFC pak opici, králíka, ovci, draka nebo vánočního soba. Průběžným krmením jednou denně mazlíček roste. Pokaždé může ale vyrůst do jiné barvy nebo rasy u psů a koček. Po nákupu jsou všichni stejní, resp. malá skákající hlavička. Jakmile vaše první zvířátko poporoste (asi po pěti dnech krmení), je možné pořídit další. Po vícedenním hladovění se mazlíčkové zatoulávají. Vrátit je lze buď zveřejněním zprávy o hledání mazlíčka na zeď (musí na ni někdo kliknout) nebo zaplacením mincí (přibližně 600 na každého mazlíčka).

V Pet society můžete vařit různé pochoutky. Do nabídky přejdete překliknutím v dolní části hry z přátel na knihy a výběrem možnosti Cook Book. V kuchařce jsou u receptů uvedeny potřebné suroviny, které není nutné nakupovat, stačí zaplatit pořizovací cenu. Nová jídla se odemknou po navaření dostatečného množství předchozích jídel. Připravujete je v mikrovlnné troubě, kterou je důležité vypnout v časovém limitu, jinak se jídlo spálí a znehodnotí.

Od 11. června 2010 se zpřístupnily oblasti, ve kterých se dají vykopávat různé předměty. Zpočátku se otevřel jenom les (Town Forest). Druhou byl zakletý les (Enchanted Forest), do kterého se dostanete pomocí balónu. Dále přibyly starověký Egypt (Ancient Egypt), hluboký oceán (Deep Ocean) a Měsíc (The Moon). Na Měsíc se dopravíte za pomoci sestrojené rakety. V každé oblasti můžete vykopat 12 typických předmětů. Nejvzácnější jsou označeny jako Rare. V lese (Town Forest) jde vykopat ještě jeden předmět navíc, který se obměňuje každý týden a je označen jako Weekly Treasure. Na mapě se objevují ztracené poklady (Lost Treasures), kde můžete získat věci, které již nejsou v obchodech dostupné. 14. října 2010 přibylo pohřebiště (Graveyard). 2. prosince 2010 se objevila na mapě nová krajina Santových skřítků (Winter Fairyland).

Hra je propracovaná a velmi často aktualizovaná. V obchodech se objevují stále nové věci a přibývají nové možnosti. Tyto změny jsou velmi vítané, protože dělají hru zajímavější, ovšem hra bývá občas nedostupná kvůli údržbě. Na dotazy ohledně hry rád odpovím v komentářích. Předem však radši napíšu, že žádné cheaty neznám a neznámé lidi si nebudu přidávat mezi přátele na Facebooku.

Moje místnosti
KuchyňKoupelnaLožniceHalloween 2010Upírovo místnostHalloween 2009Vánoce 2010Hračkářství - uliceVánoce 2009SněhuláciVzducholoďPirátská místnost
Levá zahrada

Moje vykopávky
Les (Town Forest)Zakletý les (Enchanted Forest)Starověký Egypt (Ancient Egypt)Hluboký oceán (Deep Ocean)Měsíc (The Moon)Ztracené poklady (Lost Treasures)Pohřebiště (Graveyard)Winter Fairyland

Moje sbírky
Arabian Snack BoxBuild-a-Burger Mystery EggBuild-a-Plushie Mystery EggBuild-a-Scarecrow Mystery EggDoll's House Mystery EggExpensive Mystery BoxFrench Patisserie Mystery BoxFun Park Mystery EggHalloween Mystery BoxCheap Mystery BoxJapanese Garden Mystery EggMystery BoxMystery Retro BoxMystery Ristorante BoxSnow White Mystery EggSpring Faerie Mystery EggTree Ornament Mystery EggWin Or Lose Box

aktuální ke dni 24. 12. 2010

Categories: Hry Tags: , Počet zobrazení: 54 642
 1. 31.08.2009 na 20:27 | #1

  @Magda
  ve hře máš 6 stromů: pomerančovník, jabloň, banánovník, kokosovou palmu, třešeň a ten mufinkový, který někdo nazývá koláčkový

  @Alenka
  proč bych dělal znova něco, co už je přehledně udělané u tebe

 2. 31.08.2009 na 21:46 | #2

  @Václav Hynouš
  Když noví návštěvníci to nevědí, že to je u mě víš… protože moc nečtou článek, jak tak koukám.

 3. 02.09.2009 na 19:09 | #3

  Můžu se zeptat, proč už v obchodu s oblečením nejsou ty růžovohnědé šatičky? Já je sice nepotřebuju, mám je, ale jen tak by mě zajímalo, proč tam nejsou, když většinu nových věcí pak zařazují mezi starý nábytek, když se tam po týdnu objeví nové věci. Nebo udělali vyjímku a byla to jenom limitovaná edice?

 4. 02.09.2009 na 19:18 | #4

  to byl pouze týdenní speciál, každý týden jsou tam takové věci a místo nich za týden zase jiné, ty v obchodech nezůstávají

 5. 03.09.2009 na 16:54 | #5

  přibyla kniha s úkoly, které postupně vyjíždí a blikající nápověda vás navádí, co máte dělat, pro starší hráče je to velmi snadné a je za to odměna v podobě mincí, pro nováčky dobrý nástroj, jak se naučit hrát

 6. 03.09.2009 na 18:39 | #6

  Aha, díky.

  A ještě k tý knize. Za splnění všech úkolů dostanete dva moc pěkné dárečky 🙂
  A docela dost peněz, takže je dobré to všechno splnit, i když je to poměrně nudné 🙂

 7. Nikča
  04.09.2009 na 17:40 | #7

  ahoj, když tu klihu dokončíš a dostaneš dárek a co potom? to už je úplný konec knihy?

 8. 04.09.2009 na 18:54 | #8

  já jí mám dodělanou, dostal jsem plyšáka
  kniha nezmizí, protože se přes ní zobrazují poháry

 9. Lucka
  04.09.2009 na 19:59 | #9

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat na hovínka..vím, že existujou hnědá, duhová a zlatá, jak se ale dají získat ty zlaté a duhové..? (hnědé už mám)

 10. 04.09.2009 na 21:57 | #10

  @Lucka
  Whoops, tak taková otázka tu ještě nebyla 😀 O duchových jsem nikdy neslyšela, takže ti v tomhle vůbec neporadim..

 11. 05.09.2009 na 20:35 | #11

  Prosím o radu, jak získat další pokoje? Myslím místnosti, dají se někde koupit???

 12. DragonCZe
  06.09.2009 na 00:49 | #12

  na Youtube sem viděl taky duhové a zlaté a pak sem našel návod v angličtině,ale bylo asi kolem 02:00 ráno,takže sem to ani nepřekládal a šel sem spát.Teď nevim kde to bylo……

 13. DragonCZe
  06.09.2009 na 00:59 | #13

  Hovínko se dá získat tak že:váš mazlíček bude mít hladinu Jídla a Štěstí na maximum,naopak hygiena musí mít na uplném minimum,dále je dobré navštívit třeba 1-2 přátele,pak jít k sobě domů a jít nejlépe do místnosti kde pet nemůže nikam sedat,lehat a podobně,protože může udělat lejno,jen když stojí.Často se mi to urychluje tím,že občas kliknu na truhlu a hned zpět a co to?Hovínko je tam 😉 a ohledně zlatého a duhového hovínka.Hodně lidí tomu nevěří,ale dá se získat jen náhodou,prostě mě se povedlo,snad po každodením kadění jen jedno zlaté hovínko za měsíc a podle informací,je to opravdu jen náhodou a vzácně,na duhové lejno musíte čekat někdy i víc jak půl roku,to je opravdu vzácnost boží,když získáte duhové.Takže Toť vše.

 14. 06.09.2009 na 09:44 | #14

  @katy82
  Další pokoje ti přibydou s vyššími úrovněmi – 5, 11, 17, 23, 29, 41. Nelze žádné koupit.

  Už se dá chytit hamburgerová rybka, kterou jsme očekávali před týdnem, tak nakoupit hamburgery a hurá k vodě. 🙂

 15. Lucka
  06.09.2009 na 11:30 | #15

  A ješět jsem se chtěla zeptat..Věci co byli řeba před půlrokem v PS jsou už zapomenuté (jako že u tam nejsou vůbec) nebo je ještě můžu najít třeba mystery boxech?

 16. 06.09.2009 na 11:37 | #16

  Co bylo před půl rokem a můžeš nalézt, tam stále je. Co už tam není a bývalo mají jen ti, kteří si konkrétní věc za včasu pořídili.

 17. Babir
  06.09.2009 na 12:27 | #17

  Ahoj.Mě ty hovna nejdou i když je veselý,přežraný a uplně špinavý.I když je v místosti kde nic není. občas se mi ale stane že se vykadí na náštěvě.A zlaté jsem měla jen tak že celej den co sem u něho je na náštěvě v prázdný místnosti.A kyž je doma tak se vykadí na tam kde je pohovka a nebo když ho náhodou dám na WC.

 18. DragonCZe
  06.09.2009 na 13:05 | #18

  je to hodně o náhodě a způsobů je více

 19. 07.09.2009 na 07:08 | #19

  Václav Hynouš :@katy82 Další pokoje ti přibydou s vyššími úrovněmi – 5, 11, 17, 23, 29, 41. Nelze žádné koupit.
  Už se dá chytit hamburgerová rybka, kterou jsme očekávali před týdnem, tak nakoupit hamburgery a hurá k vodě.

  děkuji za odpověď, ale prosím ještě která úroveň jsem když mám napsáno:MEGASTAR PET
  nebo víte někdo jak jsou ty úrovně po sobě?

 20. 07.09.2009 na 07:09 | #20

  @katy82 jako za kolik bodu je ktera uroven?

 21. 07.09.2009 na 07:12 | #21

  v horní části je napsané skóre a hned vedle napravo se zeleným pozadím úroveň

  Level 1
  N/A

  Level 2
  New Arrival
  Basic Ball

  Level 3
  Learner
  Basic Frisbee

  Level 4
  Playful Pet Basic Skipping Rope

  Level 5
  Fresh Face
  Bigger House with two rooms, Portable TV

  Level 6
  Promising Prospect
  Better Soap

  Level 7
  One To Watch
  Better Ball

  Level 8
  Growing Talent
  Better Brush

  Level 9
  High Achiever
  Better Frisbee

  Level 10
  Popular Pet
  Better Skipping Rope

  Level 11
  Influential Pet
  Bigger House with three rooms, Digital TV

  Level 12
  Rising Star
  Super Soap

  Level 13
  Established Presence
  Super Ball

  Level 14
  Society Stalwart
  Super Brush

  Level 15
  Famous Pet
  Super Frisbee

  Level 16
  Media Darling
  Super Skipping Rope

  Level 17
  High Profile Pet
  Bigger House with four rooms, Plasma TV

  Level 18
  VIP Pet
  Lovely Soap

  Level 19
  Celebrity Pet
  Golden Ball

  Level 20
  It Pet
  Golden Brush

  Level 21
  A-List Pet
  Golden Frisbee

  Level 22
  Renowned Pet
  Golden Skipping Rope

  Level 23
  Superstar Pet
  Bigger House with five rooms

  Level 24
  Hollywood Pet
  Aqua Soap

  Level 25
  Megastar Pet
  Pro Ball

  Level 26
  Platinum Pet
  Crystal Brush

  Level 27
  Uberstar Pet
  Star Frisbee

  Level 28
  Ultimate Achiever
  Expert Skipping Rope

  Level 29
  Superb Pet
  Bigger House with six rooms

  Level 30
  Heroic Pet
  Golden Star Soap

  Level 31
  Royal Pet
  Crystal Ball

  Level 32
  Historic Pet
  Ruby Brush

  Level 33
  Super Pet
  Gem Frisbee

  Level 34
  All-Time Great
  Star Skipping Rope
  Level 35
  Ultimate Pet

  Level 36
  Ruby Renowned Pet
  Heart Soap

  Level 37
  Ruby Superstar Pet
  Ruby Ball

  Level 38
  Ruby Hollywood Pet
  Sapphire Brush

  Level 39
  Ruby Megastar Pet
  Sapphire Frisbee

  Level 40
  Ruby Platinum Pet

  Level 41
  Ruby Uberstar Pet
  New Room

  Level 42
  Ruby Ultimate Achiever Pet
  Sapphire Heart Soap

  Level 43
  Ruby Superb Pet
  Sapphire Ball

  Level 44
  Ruby Heroic Pet
  Rainbow Brush

  Level 45
  Ruby Royal Pet
  Rainbow Frisbee

  Level 46
  Ruby Historic Pet
  Sapphire Skipping Rope

  Level 47
  Ruby Super Pet New Room

 22. 07.09.2009 na 07:27 | #22

  @Václav Hynouš
  Ahaaa tak doteď jsem netušila co ty čísla znamenají a vidím je i u svých sousedů-super. Ale prosím tě chodím na návštěvy k lidem z kavárny (takže náhodně většiniou jen jednou) a někteří mají i 1 1pokojů (nemyslím pak ještě 2zahrady), tak jak je získaly, když podle Tvého seznamu mám nárok už jen na 2 pokoje a momentálně jich mám 6????? A to kolikrát mají tolik pokojů a vybaven jen jeden tím základem, takže mi přijde že nemúžou vůbec hrát tak kde ty pokoje vzali???

 23. 07.09.2009 na 07:32 | #23

  ještě na úrovni 47 přibyde, jsem se překoukl… jestli to nemají vybavené, tak protože nemají peníze kvůli tomu, že to tolik nehrají

 24. 07.09.2009 na 09:01 | #24

  @Václav Hynouš
  ale když jsou v úrovní 47 tak to hrát musejí a tím že hraji mají teda víc peněz než bodů-takže abych získala body tak vlastně jako „bonus“ k tomu má prašule -vždy víc než budů. No přijde mi to divné a škoda že nemůžu pokoj koupit to bych na něj hned našetřila. ALe díky moc za vyčerpávající info-seš dobrý že se v tom tak vyznáš

 25. 07.09.2009 na 09:03 | #25

  a máš krásné stránky

 26. 07.09.2009 na 09:08 | #26

  díky, akorát bych ještě dodal, že větší skóre neznamená více peněz, protože skóre leze pomalu a pokud ho chceš uchvátat, tak do toho cpeš mince 🙂

 27. Lucí
  07.09.2009 na 12:24 | #27

  Ahojky, jenom chci dát vědět že krom hamburgerový rybky je tu i jinačí nová ryba a to Macaronfish.. Je taková růžová a je moc hezká 🙂

 28. 07.09.2009 na 12:35 | #28

  hamburgerová říkáme právě té Macaronfish 😀 takže je tam jen ta jedna

 29. Lucí
  07.09.2009 na 12:58 | #29

  Ahá :D.. no ona je hamburgeru docela podobná no, to máte pravdu :D.. a já proč mi na hamburgery za 60 nejde žádná hamburgerová chytit :D..

 30. 07.09.2009 na 15:22 | #30

  @Václav Hynouš
  jak to myslíš? Já když chci víc bodů tak chodím umývat špinavá zvířátka (takže to mě nic nestojí) a jak bych teda mohla zrychlit skore? peněz mívám dost vždycky si na pondělí našetřím kolem 8000 ať mám na věci v týdeních akcích

 31. 07.09.2009 na 17:03 | #31

  Hamburgerová neboli Macaronfish se nechytne jenom na hamburger, ale i na ostatní jídlo, třeba na růžový koláček … jsem četla.

 32. 07.09.2009 na 22:49 | #32

  @katy82
  mytí špinavých kamarádů, návštěvy kamarádů nebo posílání věcí kamarádům a zpět jsou ty neslabší metody

  kdybych vybral jednu z těch lepších, tak např. od té doby co přibyly ryby je možnost lovit v rybníku, koupíš jablko za 5 mincí a za ulovení čehokoliv získáš 17 skóre myslím … 5 mincí za 17 bodů je slušné, ale trvá to

 33. Lucí
  08.09.2009 na 12:43 | #33

  @Alenka
  Ju já vím, že jdou ryby chytit většinou na cokoliv, já nejčastěji chytám na pórek a citróny 🙂 … a na ty sem chytila i tu hamburgerovou 🙂 … takže u ryb se opravdu nemusí utrácet moc peněz

 34. Lucí
  08.09.2009 na 12:50 | #34

  @Václav Hynouš
  Jestli se můžu zapojit do debaty, tak musím říct, že posílání dárků kamarádům dává mnohem víc peněz než chytání ryb, teda alespoň já semto tak jeden čas dělala.. Věci z mystery krabic za 500, co mají pravou hodnotu kolem 2500-3000 korun, tak když je pošlete tak dostanete 56 bodů :).. Já sem si právě tyhle dražší věci nechávala a pak si je posílala s kamarádama.. až sem se časem dopracovala i kolem 100 takových věcí, takže sem vždycky dostala kolem 6000 bodů :).. ale musím taky říct že je to docela nudné a zdlouhavé, takže na krátkodobou pomoc na zvýšení levelu ju, ale jinak docela nuda :)..

 35. 08.09.2009 na 16:05 | #35

  @Václav Hynouš
  Za vylovení ryby nebo harampádí dostaneš 10 bodů 😉

 36. DragonCZe
  08.09.2009 na 21:50 | #36

  @Václav Hynouš
  Oprava:10 exp. 😉

 37. 08.09.2009 na 22:09 | #37

  @Alenka
  ajo pravda, já už dlouho nerybařil, tak nevim 😀

  @DragonCZe
  už mě opravila Alenka

 38. DragonCZe
  09.09.2009 na 16:00 | #38

  jop,jen sem to nestihl dočíst dolu

 39. 11.09.2009 na 20:29 | #39

  Jsou nové úlovky,zatím jsem vylovila jenom kotvu ale určitě bude i nějaká ta rybka 🙂

 40. 12.09.2009 na 12:52 | #40

  Jj 2 ryby a 2 další předměty, z toho jedna ta kotva. Je i nový strom – jahodový a na plod z něj se dá právě ulovit jedna z ryb, taková zajímavá.

 41. 12.09.2009 na 15:40 | #41

  nojo tam jsou pořád nějaké změny, stále mění menu, přidávají další možnosti ku prospěchu svému… už se tam dají koupit další místnosti za peníze, čím dál tím horší

 42. 12.09.2009 na 16:33 | #42

  To mě zas tak nevadí, spíš mě deptá, když se chci přepnout třeba z dolního patra do horního, tak jak se tam objeví malý náhled místnosti… to mě uplně vytáčí 🙁

 43. 12.09.2009 na 16:35 | #43

  ty náhledy se hodí u kamarádů, abys nemusela prolejzat všechny místnost, zda se něco nezměnilo, ale je to nezvyk

 44. Lucka
  12.09.2009 na 16:54 | #44

  Kamarádka říkala že když vytáhnete kartáč nebo mýdlo petík se dokáže umýt sám je to pravda? (PS mi teď nejde)..

 45. 12.09.2009 na 17:41 | #45

  Jj je to pravda, po změnách je toho zvířátko schopné 😉 Vidím to, jako velké plus, protože mě osobně mě nebavilo ho furt mýt a kartáčovat myší.

 46. 12.09.2009 na 17:44 | #46

  Ještě vám prozradím jednu takovou vychytávku. Můžete dokonce oblečení věšet na zeď. Stačí kliknout na ikonku trička, pak dáte oddálit pomocí mínusu a jednoduše vytáhnete šaty a oni se přidělají na zeď. To ovšem nelze u klobouků či různých mašlí a bot, ty normálně spadnou na zem. Tak snad se vám to zalíbí 😀

 47. DragonCZe
  12.09.2009 na 18:18 | #47

  @Alenka
  Mě to docela štve,protože se mi to vždycky na moment sekne,pokud mám místnost plnou všelijakých věcí (třeba kuchyň ve který mám snad všechno dostupný jídlo).Hodně velký nezvyk a ani nemůžu říct jestli nějak extra dobrý,u kamarádů to ale ocením,to je docela výhoda.Možná by mohli udělat nějaké „options“ (nastavení).

 48. DragonCZe
  12.09.2009 na 18:20 | #48

  a Alenko:Asi tě to opravdu moc štve,ale rád bych aspoň tvůj názor na to,jestli bys svůj blog mohla rozšířit zrvona v tom pet society,protože ja neznám lepší blog.Třeba přidat stromky a k tomu ty plody,protože stromky a květiny se také pořád přidávají,no a tak dále.Na svém blogu jsi se nevyjádřila tak bych jenom chtěl vědět tedy co ty na to.Ale zase na druhou stranu by to mohlo trvat hodně dlouho,podle toho co by sis vzala na starost,takže bych pochopil kdyby se ti do toho nechtělo,jako že stejně zřejmě nechce 🙁

 49. 12.09.2009 na 18:59 | #49

  @DragonCZe
  Vyjádřila, asi sis toho nevšiml. O něco se pokusim, ale nemám zrovna tolik času, abych přidávala novinky každý den.

Stránky s komentáři
1 4 5 6 7 8 21 350
 1. 12.09.2009 na 16:11 | #1