Domů > WWW > Přechod na WordPress 3.2

Přechod na WordPress 3.2

Začátkem července vyšla nová verze administračního systému WordPress, který je používán např. na tomto blogu. Bývá zvykem, že vyjde nejprve anglická verze a počeštěná zhruba o týden až dva déle. Než jsme se dočkali české verze, už byla v krátkém čase zveřejněna upravená verze 3.2.1 a následovalo další čekání.

Dnes jsem instaloval nejnovější verzi WordPressu. Jako tradičně jsem zvolil v administračním systému možnost automatické aktualizace. Vždy u dřívějších aktualizací proces probíhal bez problémů. Tentokrát však vyhodil chybu a aktualizace se nezdařila. Přes FTP jsem nahrál starou verzi 3.0.1, kterou jsem měl zrovna po ruce. Po úspěšném zprovoznění blogu, jsem znovu zkusil automatickou aktualizaci. Nastal stejný problém. Znovu jsem nahrál starou verzi. Tentokrát stáhl balíček s verzí 3.2.1 a ručně nahrál přes FTP. Konečně byla aktualizace úspěšná. Příště budu aktualizovat jen tímto způsobem po dnešních zkušenostech.

Nová verze na první pohled zaujme pozměněným vzhledem administračního prostředí. Vypadá jednodušeji a přehledněji. Běžný návštěvník však nepozná žádný rozdíl. Kromě toho by měla být rychlejší a méně náročná.

Wordpress 3.2Wordpress 3.2

Categories: WWW Tags: Počet zobrazení: 8 827
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy