Domů > Hardware > Počítačová myš Razer Imperator

Počítačová myš Razer Imperator

store.razerzone.com

Firma Razer vyrábí kvalitní počítačové periferie především pro hráče, ale i grafiky nebo náročnější uživatele. Pořídil jsem si myš Razer Imperator, kterou používám zatím jen několik týdnů, ale jsem s ní za tu dobu velmi spokojen.

Už při rozbalování krabice s novou myškou je vidět kvalita. Součástí pečlivě propracovaného balení po designové stránce je kromě samotné myši certifikát pravosti, návod k obsluze, katalog aktuálních výrobků firmy (hlavně myši, podložky, klávesnice a sluchátka), 2 samolepky se znakem Razeru, kartička s myší Razer Imperator a tácek pod sklenici s pitím.

Razer Imperator má ergonomický tvar, díky kterému padne pěkně do ruky. Má 2 postranní tlačítka a další 2 na horní části. Poloha postranních tlačítek je nastavitelná, dají se posouvat dopředu nebo dozadu podle velikosti uživatelovy ruky. Celkově má tedy 7 tlačítek – pravé, levé, kolečko, 2 boční a 2 horní. Laserová myš s rozlišením až 5600 dpi, rychlostí snímání až 1000 Hz a odezvou 1 ms, má tkaninou obalený kabel zakončený pozlaceným USB konektorem. Kolečko s gumovým povrchem se perfektně otáčí a svítí modře po obvodu z obou stran. Pod dlaní je umístěn znak Razeru, který modře poblikává. Myš jezdí po třech teflonových nožičkách.

Po zapojení myši je výhodné navštívit web razersupport.com, odkud si stáhnete software pro Razer Imperator. V jeho možnostech si můžete nastavit funkce tlačítek, rozlišení nebo vypnout modrá světla. Lze nastavit různá rozlišení pro vodorovný a svislý pohyb. Vynikající je možnost vytvoření až pěti odlišných profilů, které můžete nastavit pro konkrétní hry a jednoduše přepínat.

Pro lepší výkony doporučuji používat podložku. Vhodná je například Razer Goliathus s kvalitním textilním povrchem a protiskluzovým spodkem. Údržba myši je snadná. Díky jejímu lesklému povrchu se snadno čistí od nečistot.

Categories: Hardware Tags: Počet zobrazení: 4 442
 1. 26.12.2010 na 21:39 | #1

  A za jakou cenu si myšku pořídil? To už jsem se nedočetla. 😀

 2. 26.12.2010 na 21:48 | #2

  stojí kolem 1700 Kč s DPH, podle toho kde nakupuješ

 3. 26.12.2010 na 21:51 | #3

  Aha tak to bych v životě za myš nedala! 😀

 4. 26.12.2010 na 21:55 | #4

  tak já používám myš často, počítačové hry mi taky nejsou úplně cizí, kvalita něco stojí

 1. Žádné zpětné odkazy