Domů > Ostatní > Vybírání dárků

Vybírání dárků

Darováním se rozumí věnovat určitý předmět jiné osobě zdarma. Jmenovaným předmětem mohou být maličkosti, drahé předměty či peníze.

Nejčastěji se kupují dárky určitě o Vánocích. Samozřejmě na narozeniny či svátky také, ale to se dá poměrně snadno vyřešit květinou, lahví alkoholu nebo bomboniérou. Dále pro svůj milovaný protějšek. Zpočátku je výběr poměrně snadný, začnete plyšákem, přes kosmetiku dojdete ke šperkům nebo oblečení. Později si začnete lámat hlavu co dál. Samozřejmě není podmínkou mít svátek nebo jinou událost k tomu, abychom obdarovali druhého.

Nejobtížnější částí je tedy výběr takového dárku, aby uspokojil konkrétní osobu. Důležité je, aby se jí líbil, potěšil ji a používala ho. Ovšem není dobré, aby řekla: „Tohle se mi líbí, to mi kup.“ Pak to není překvapení, které je podle mě nedílnou součástí správného daru. Výhodou je, když víte, co se jí něco líbí, např. ji zaujalo zboží ve výloze. Využijte toho, odejděte společně pryč, později se vraťte sami a kupte to. Extrém je např. dávat manželovi hrnce na nádobí a naopak manželce vrtačku, to nedělejte.

Nevím jak vy, ale já si vždy oddychnu, jakmile mám všechny dárky na Vánoce připravené. Někdy je kupuji dárky s předstihem, jindy zase na poslední chvíli. Myslím, že i maličkost věnovaná z lásky potěší více než některé zbytečně drahé dary, i když ty se také mohou hodit. Vždy mě potěší radost z dárku, který jsem věnoval.

Categories: Ostatní Tags: Počet zobrazení: 3 605
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy