Domů > Hudba > Luca Noise – Way Of Life Vol. 2

Luca Noise – Way Of Life Vol. 2

oficiální obal

Po půlroce přináší italský mladík Luca Noise pokračování hudebního alba Way Of Life. V pořadí druhé album nesoucí tento název vychází už zítra 3. února 2011. Na cédéčku se na náš poslech a chválu těší 16 skladeb. Sehnat se dá za 10,80 €, to je v přepočtu přibližně 260 Kč.

Připravované album bylo dopředu ohlášeno již začátkem ledna na Lucovo stránkách. 22. ledna se na YouTube objevilo od jeho vydavatelské společnosti Wygo Music minutové promo, ve kterém si Luca Noise pochoduje po ulici polepené jeho plakáty za rytmu několika ústřižků z očekávaných písniček.

Už jsem měl možnost si celé album poslechnout, tak se s vámi podělím o své dojmy. Hned první píseň What I Am se mi zdá jako jedna z nejpovedenějších z celého CD. Další tři jsou nic moc. Preghiera je zkažená italskými kecy. Pátá No Differences se mi líbí, má pěkné vokály. La Tua Mente není žádný zázrak. Una Domenica Italiana na začátku nic extra, pak melodie docela pěkná a její kratochvíle přichází a nástupem zpěvu doprovázeného harmonikou. Terza Media nepřekvapila. Musette je moc pěkná, ale s Gigiho Kmotrem se to nedá rovnat. L’Elastico se mi nelíbí, Don’t Stop jenom místy. Timide Variazioni a Acciaieria jsou na normální lidi moc tvrdé. Why Can’t We Be Friends má pěknou melodii a text, akorát basy ji trochu kazí. Až nebudete vědět, co si anglicky zazpívat v hospodě, tak je to jasná volba. Sostanza Noetica je taková nudná, verze z roku 2005 je lepší. Nejlepší 2 písničky dle mého gusta jsou tedy No Differences a What I Am.

tracklist
1. Luca Noise – What I Am
2. Luca Noise – Preghiera
3. Luca Noise – La Felicità
4. Luca Noise – Profondo Rilassamento
5. Luca Noise – No Differences
6. Luca Noise – La Tua Mente
7. Tour De Danse – Una Domenica Italiana (Luca Noise Mezzagiornata Mix)
8. Luca Noise – Terza Media (Luca Noise Trip)
9. Luca Noise – Musette (Viaggio)
10. Luca Noise – L’Elastico
11. P.s.S. – Don’t Stop
12. Luca Noise – Timide Variazioni
13. Luca Noise – Acciaieria
14. Luca Noise – Rimbalzino (Demo Mix)
15. Tour De Danse – Why Can’t We Be Friends (Luca Noise & Paolo Schiesaro Mix)
16. Luca Noise – Sostanza Noetica (Orchestra Mix)

Categories: Hudba Tags: Počet zobrazení: 5 005